fbpx

W którą stronę biegnie mężczyzna? Odpowiedź zdradzi twoje mocne strony

Złudzenia optyczne to nie tylko doskonała rozrywka, ale też sposób, aby dowiedzieć się czegoś o sobie.

Poniższy obrazek przedstawia sylwetkę biegnącego człowieka. Wygląda on dość zwyczajnie, jednak nieoczywisty jest fakt, w którą stronę postać biegnie.

Zadanie zdradzi twoje mocne strony

Przyjrzyj się obrazkowi i zdecyduj, czy mężczyzna biegnie w twoją stronę, czy w przeciwną?

Twoja odpowiedź jest kluczem do wiedzy, czy twój mózg jest bardziej “męski”, czy “kobiecy” i co się z tym wiąże. Pod obrazkiem znajdziesz informację, co oznacza wybrana przez ciebie opcja kierunku biegnącego mężczyzny.

W którą stronę biegnie mężczyzna?

Mężczyzna ucieka przed tobą

Jeśli w twoim odczuciu mężczyzna ucieka przed tobą, oznacza to, że twój mózg jest bardziej “kobiecy”. Dzięki temu twoje zdolności analityczne są na wysokim poziomie, czego można ci pozazdrościć. Chętnie słuchasz intuicji i nigdy nie podejmujesz decyzji od razu. Myślisz nad różnymi możliwościami i decydujesz się na najlepsze dla siebie. Lubisz czuć, że twój wybór jest dobry i bezpieczny, a ty nie będziesz go żałować. Poza tym cechuje cię kreatywność, potrafisz robić kilka rzeczy naraz i nigdy się nie nudzisz. Ponadto masz świetną pamięć, łapiesz w mig różne rzeczy, dzięki czemu trudno cię oszukać.

Mężczyzna biegnie w twoją stronę

Jeśli uważasz, że mężczyzna biegnie w twoją stronę, twój mózg jest zdecydowanie bardziej “męski”. Dzięki temu działasz logicznie i praktycznie, zdroworozsądkowo. Radzisz sobie z trudnymi sytuacjami, ponieważ nie ulegasz emocjom i nie wpadasz w panikę, gdy coś idzie nie po twojej myśli. Lubisz analizować sytuacje i wyciągnąć z nich wnioski, cechuje cię rozsądek i spokój. Nie jesteś wielozadaniowcem, zdecydowanie wolisz skupiać się na jednym zadaniu i po kolei odhaczać kolejne z listy. Lubisz zdobywać wiedzę i nie odpuszczasz, dopóki nie dowiesz się wszystkiego, co cię zainteresowało. Nie znosisz mętnych wyjaśnień i zawsze starasz się udowodnić swoją rację. W pełni oddajesz się swoim pasjom.

Źródło: themindsjournal.com

Dodaj komentarz