fbpx

Jest murarką na budowach. Mężczyźni chwalą jej tempo pracy

Ta silna kobieta podbija świat TikToka. Wszystko za sprawą zawodowego fachu. @badass_bricky jest murarką i publikuje filmiki z budowy. Mężczyźni są pod wrażeniem – „nie umiem dziergać tak szybko, jak ty”.

Nagrania publikowane na TikToku przyniosły jej dużą popularność. Piękna pani murarz o nicku @badass_bricky zgromadziła na swoich kanałach już 80 tys. fanów. To pokazuje, jak bardzo potrzebujemy odważnych kobiet, które na przekór stereotypom wybierają zawody, które zwykle przypisuje się silnym mężczyznom.@badass_bricky udowadnia jednak, że budowlanka jest tak samo dobrym fachem dla kobiet, jak każda inna praca. Kobieta nagrywa filmiki i pokazuje, że radzi sobie ze stawianiem cegieł na świeżym powietrzu. Pod nagraniami zbiera mnóstwo pozytywnych komentarzy. Mężczyźni są pod wrażeniem jej umiejętności, a także niezwykłego tempa pracy. Pod jednym z filmików, pewien fan napisał:

Spokojnie, koleżanko, nie umiem dziergać tak szybko, jak ty. Inny dodał:  -Wielki szacunek. Mam nadzieję, że zobaczę więcej kobiet w każdym męskim świecie. Tak trzymaj.

Zachęcona dobrym słowem @badass_bricky okazjonalnie pokazuje też odrobinę prywaty. Nagrywa filmiki, jak spędza czas wolny i chwali się odważnymi strojami. Niektórzy przestrzegają przed mocnym słońcem.

-W lecie w Nowym Jorku spaliłabyś się na wiór. Sam spaliłem się za mocno więcej niż raz.

@badass_bricky najwyraźniej nie bierze tego do siebie. Muratorka pokazuje, że praca na świeżym powietrzu może być nie tylko satysfakcjonującym zajęciem, które przynosi dochody, ale również sposobem na całoroczną, złotą opaleniznę. Jak wam się podoba?

 

Zobacz też:

 

Opracowanie: Diana Malicka

Źródło: WP Kobieta

Dodaj komentarz