fbpx

Fiński kurs szczęścia dla 10 chętnych. W bajkowej scenerii. Bezpłatnie!

Wiele krajów szuka sposobów na promowanie swojej unikalnej kultury i przyrody, aby przyciągnąć turystów. Finlandia, po zdobyciu tytułu najszczęśliwszego kraju świata według World Happiness Report przez pięć kolejnych lat, chce podzielić się ze światem swoim sekretem szczęścia.

O raporcie na najszczęśliwszy kraj na świecie pisaliśmy TU.

W tym celu, za pośrednictwem agencji turystycznej Visit Finland, oferuje bezpłatny udział w kursie o nazwie Masterclass on Happiness – “Znajdź w sobie wewnętrznego Finna” 😉

Jako pierwszy kraj, który zorganizował swój własny kurs mistrzowski, Finlandia połączy szczęśliwych uczestników warsztatów z trenerami-ekspertami, którzy poprowadzą ich w kierunku zrównoważonego stylu życia, promującego szczęście na sposób fiński. Coaching obejmie cztery kluczowe tematy: natura i styl życia, zdrowie i równowaga, projektowanie i codzienność oraz jedzenie i dobre samopoczucie.

Masterclass of Happiness odbędzie się w dniach 12-15 czerwca 2023 roku w Kuru Resort w Finlandii. Dziesięciu wybranych uczestników z całego świata przybędzie do Finlandii 11 czerwca, a odleci 16 czerwca. Organizatorzy potwierdzili, że wszystkie koszty podróży, w tym loty i zakwaterowanie, są wliczone w cenę dla dziesięciu wybranych osób.

Wnioski można składać do 2 kwietnia. Kandydaci mogą zgłaszać się indywidualnie lub z jedną inną osobą, wchodząc na stronę: https://www.visitfinland.com/en/find-your-inner-finn/

Trenerzy Masterclass to czołowi eksperci w swoich (różnych) dziedzinach, którzy pomogą uczestnikom odnaleźć wewnętrzną równowagę i połączyć się z naturą i samym sobą.

Finowie są często pytani: ‘dlaczego jesteście tacy szczęśliwi?’ Wierzymy, że fińskie szczęście wynika z bliskiego związku z naturą i naszego przyziemnego stylu życia – powiedział Heli Jimenez, starszy dyrektor marketingu międzynarodowego w Business Finland.

Media często przedstawiają sekret skandynawskiego lub holenderskiego szczęścia jako postawę niskich oczekiwań; zrozumienie, że jako jednostka nie jesteś wyjątkowym, unikalnym płatkiem śniegu, w przeciwieństwie do postawy południowoeuropejskiej, która szuka słodkiego życia.

Kuru Resort, położony w regionie krainy jezior, ma dostęp do unikalnych i zachwycających obszarów przyrodniczych, które z pewnością oferują własne słodkie życie.

szczęścia

Przeczytaj też:

 

 

 

 

Opracowanie: Agata Pałach, blog Nigdy za późno

Źródło: Good News Network, Visit Finland

Dodaj komentarz