fbpx

Co dać w prezencie na 35. rocznicę ślubu?

Nasi rodzice i dziadkowie zasługują na to, by podkreślić rocznicę ślubu wspaniałym podarunkiem. Co dać na 35 rocznicę ślubu? Najbardziej liczy się oryginalny, praktyczny prezent, który będzie w codziennym użytku. Jak wybrać atrakcyjny gadżet?

Prezent dla koneserów nowych smaków

Najlepsze prezenty to te, które pozwalają nam rozwijać swoje pasje. Dla małżeństw z wieloletnim stażem liczy się przede wszystkim możliwość wspólnego odkrywania nowych zainteresowań. Dlatego z okazji rocznicy ślubu warto podarować między innymi robota wielofunkcyjnego, wypiekacz do chleba lub chlodziarkę do wina. To doskonała okazja, by pomóc rozwijać pasje kulinarne rodziców lub dziadków. A kto nie skorzysta na tym bardziej, niż wnuki?

Śmieszne prezenty – podarowane z przymrużeniem oka

Każda rocznica ślubu wymaga świętowania w gronie najbliższych. 35-lecie małżeństwa to świetna okazja, by pokazać sobie, jak dobrze się znacie. Praktyczne prezenty można odstawić na bok i po prostu świetnie się bawić. Oryginalnym prezentem będzie z pewnością konsola do gier, która pozwoli starszemu pokoleniu odkryć zupełnie nowe światy i możliwości rywalizacji oraz współpracy. Dobry prezent dla taty powinien go zaskoczyć – warto więc sięgnąć po dron lub kostkarkę do lodu, które to nasz rodziciel z pewnością będzie umiał praktycznie wykorzystać.

Odpowiedni prezent na rocznicę ślubu

Koralowa rocznica ślubu to perfekcyjny moment, by sprawić bliskim odrobinę luksusu. Może to być automatyczny ekspres do kawy lub elektroniczny masażer do stóp lub ciała. Ten ostatni prezent umożliwia pełen relaks całego ciała w jednym z wielu trybów masażu. Jeśli Twoi rodzice lub dziadkowie narzekają na bóle pleców czy barków, z pewnością odczują ulgę dzięki dobrze dopasowanemu masażerowi. Miłym urozmaiceniem w życiu codziennym będą również bezprzewodowe głośniki multiroom. Dzięki nim bliska sobie para będzie mogła cieszyć się ulubioną muzyką w doskonałej jakości odtwarzania.

Upominek na długie lata – gdzie przechowywać cenne wspomnienia?

Prezent dla babci i dziadka nie musi być sztampowy. Może się okazać, że bardziej niż z kolejnej patelni, zestawu garnków czy narzędzi, starsi państwo ucieszą się z laptopa lub tabletu. Warto wgrać na urządzenia zdjęcia i pamiątki z ważnych wydarzeń w życiu małżeństwa. Z pewnością z olbrzymią radością i wzruszeniem będą razem wspominać wspólne chwile oraz gromadzić nowe. Warto wziąć pod uwagę także fakt, że tablet czy notebook umożliwiają codzienny kontakt z bliskimi. W 35 rocznicę ślubu warto postarać się o coś niecodziennego, co podkreśli niezwykłe znaczenie związku naszych rodziców czy dziadków.

Dodaj komentarz