fbpx

Martyna Wojciechowska zajęła pierwsze miejsce na liście “Forbesa”

Magazyn “Forbes” w lipcu przyznał Martynie Wojciechowskiej tytuł “najcenniejszej polskiej gwiazdy”. Choć wiele osób mogłoby pomyśleć, że chodzi tu o aspekt finansowy, to prawdziwe znaczenie tego miana jest zupełnie inne. To wyróżnienie podkreśla wartość, autentyczność i zaufanie społeczne, jakie Wojciechowska zyskała w oczach Polaków.

Martyna, znana z programu “Kobieta na krańcu świata”, który wkrótce powróci na antenę TVN, podkreśla, że tytuł “najcenniejszej” należy rozumieć jako “najbardziej cenionej” przez społeczeństwo. “To jest ranking, w którym badany jest poziom szacunku, zaufania społecznego, a to są te wartości, które są mi najbliższe,” mówi Wojciechowska.

Dla Wojciechowskiej popularność jest nie tylko miarą rozpoznawalności, ale również odpowiedzialnością. “Z popularnością możesz zrobić dwie rzeczy – albo ją dobrze wykorzystać, albo ją przechrzanić na głupoty,” mówi. Jej podejście to wykorzystywanie rozpoznawalności w słusznej sprawie, takiej jak działalność charytatywna. Przykładem jest jej fundacja UNAWEZA oraz projekt “Młode głowy. Otwarcie o zdrowiu psychicznym”, który właśnie przechodzi do kolejnej fazy.

Wielu fanów Wojciechowskiej z pewnością pamięta jej przemówienie na festiwalu Pol’and’Rock, gdzie mówiła do kilkunastotysięcznej publiczności. Jeśli jesteście ciekawi, jakie wrażenia przyniosło jej to wystąpienie, odpowiedź znajdziecie w materiale wideo:

Popularność to nie tylko chwile w świetle reflektorów, ale przede wszystkim realny wpływ na otoczenie. Martyna Wojciechowska pokazuje, jak odpowiedzialnie korzystać z takiego daru.

Dodaj komentarz