fbpx

Pies, który uciekł z domu, odnalazł się na koncercie zespołu Metallica

Podczas niedawnego koncertu legendy metalu, grupy Metallica, w stadionie SoFi na przedmieściach Los Angeles, uwagę publiczności i mediów przyciągnął nietypowy gość. Młoda suczka o imieniu Storm, która wcześniej uciekła z przydomowego podwórka, zasiedziała się wśród widowni koncertu, stając się gwiazdą mediów społecznościowych.

Zdjęcie sympatycznego psiaka, który siedzi na stadionie w trakcie koncertu, zostało opublikowane przez sam zespół Metallica na ich oficjalnym profilu na Facebooku, śledzonym przez ponad 36 milionów fanów. “Być może słyszeliście, że podczas #M72LA dołączył do nas czworonożny fan!” – pisał zespół. Wpis natychmiast stał się hitem w sieci, a Storm stała się ulubienicą fanów metalu na całym świecie.

Grupa Metallica, znana z poczucia humoru, postanowiła kontynuować żarty na temat czworonożnej fanki. “Świetnie się bawiła, słuchając swoich ulubionych piosenek, w tym ‘Barx Æterna’, ‘Master of Puppies’ i ‘The Mailman That Never Comes'” – żartował zespół, odnosząc się do swoich kultowych utworów.

Dzięki zaangażowaniu lokalnej społeczności i The Animal Hope & Wellness Foundation z Los Angeles, historia miała szczęśliwe zakończenie. Po koncercie psiak trafił do schroniska, a już następnego dnia opiekun Storm zgłosił się po swojego ulubieńca. Fundacja na swoim profilu facebookowym dziękowała wszystkim za pomoc w udostępnianiu informacji oraz podkreśliła, że Storm jest dobrze traktowana i kochana w swoim domu.

Dodaj komentarz