fbpx

Mężczyzna znalazł naturalnie zielonego kota

Siergiej, mieszkaniec Grodna, stał się właścicielem bardzo nietypowego kota o zielonej sierści. Chociaż weterynarz potwierdził, że zwierzę jest w pełni zdrowe, nie potrafił jednak wyjaśnić, dlaczego jego sierść jest w tak niecodziennym kolorze.

Wyjątkowy kot narodził się w wiosce niedaleko Grodna. Jego matka to zwykły, rudawy kot podwórkowy, który urodził trzy kocięta: jedno białe, jedno czarne i to właśnie jedno zielone. Po nabyciu kota, Siergiej odwiedził z nim weterynarza, który stwierdził, że zwierzę jest zdrowe i że jego sierść jest naturalnie zielona, choć nie mógł tego dokładnie wyjaśnić.

W komunikatach na stronie newgrodno.by, Siergiej podkreślił, że często słyszy pytania, czy nie malował kota na zielono. Mimo swojego nietypowego wyglądu, kot jest jak każde inne zwierzę — lubi jeść, bawić się i eksplorować otoczenie.

Zanim Siergiej stał się właścicielem zielonego kota, był bardziej zainteresowany psami. Ma nawet psa rasy Corgi o imieniu Teddy. Jest przekonany, że zwierzęta szybko się do siebie przyzwyczają i polubią.

Siergiej postanowił również wykorzystać nietypowy wygląd swojego kota do promowania własnej firmy. Na platformie społecznościowej Instagram zorganizował konkurs na najbardziej oryginalne imię dla swojego nowego pupila. Internauci zaproponowali już ponad 200 różnych imion.

 

One thought on “Mężczyzna znalazł naturalnie zielonego kota

  • 27 września 2023 at 10:21
    Permalink

    Proszę o update historii, czy kot wciąż jest zielony?

    Reply

Dodaj komentarz