fbpx

Ewa Swoboda znalazła się w gronie nowych wzorów lalek Barbie

Polska sprinterka Ewa Swoboda znalazła się w gronie nowych wzorów lalek Barbie, które będą reprezentować wybitne sportsmenki, w tym między innymi amerykańska tenisistka Venus Williams i włoska pływaczka Federicę Pellegrini.

Nasza marka pragnie podkreślić, jak sport przyczynia się do budowania pewności siebie, ambicji i wzmacniania pozycji wśród przyszłych pokoleń. Prezentując te inspirujące sportsmenki i ich historie, chcemy pokazać, że każda młoda dziewczyna zasługuje na możliwość realizowania swoich pasji i spełniania marzeń — powiedziała przedstawicielka Barbie, Krista Berger.

Ewa Swoboda dołączyła do zaszczytnego grona dziewięciu zawodniczek, które będą uhonorowane w ten wyjątkowy sposób.

“Jestem przeszczęśliwa, że Barbie doceniła moją historię i wyróżniła mnie obok ośmiu innych niesamowitych sportsmenek z całego świata tytułem Barbie Role Model. Wciąż nie mogę w to uwierzyć! Jako mała dziewczynka bawiłam się lalkami, a teraz mam własną lalkę Barbie, która wygląda jak ja – jedyny taki egzemplarz na Świecie” – napisała na Instagramie.

“Chcę, aby moja historia pokazywała, że zawsze warto być sobą. Nie trzeba spełniać niczyich oczekiwań ani dopasowywać się do narzuconych ram, by osiągać swoje cele. Każdy z nas ma prawo wyrażać siebie na swój sposób” – dodała.

View this post on Instagram

A post shared by Ewa Swoboda (@litttlerunner)

Wśród wyróżnionych sportsmenek znajdą się również francuska pięściarka Estelle Mossely, gimnastyczki Rebeca Andrade z Brazylii i Alexa Moreno z Meksyku, piłkarki Mary Fowler z Australii i Christine Sinclair z Kanady oraz hiszpańska paratriathlonistka Susana Rodriguez.

Dodaj komentarz