fbpx

Rodzina zawodników taekwondo uratowała młodą kobietę przed napaścią seksualną

Młoda Amerykanka została uratowana przed próbą napaści seksualnej dzięki szybkiej reakcji rodziny trenującej taekwondo. Jak informuje CNN, zdarzenie miało miejsce w pobliżu Houston w Teksasie.

Kiedy Simon An i jego rodzina usłyszeli krzyki dobiegające z pobliskiego sklepu, natychmiast zdali sobie sprawę, że coś jest nie tak.

20-letni Simon An wraz z rodziną, w której wszyscy są adeptami sztuk walki, od razu ruszyli w kierunku źródła hałasu. Za sklepem zobaczyli mężczyznę próbującego zgwałcić młodą kobietę. Mistrzowie taekwondo szybko obezwładnili napastnika i przytrzymali go do przyjazdu policji.

Naszym pierwszym odruchem była chęć ratowania tej dziewczyny – powiedział An. – Nie wiedzieliśmy, co zamierza jej zrobić – dodał.

Mój tata po prostu go odciągnął i przycisnął do ściany – relacjonował An. Jego ojciec odniósł kilka drobnych obrażeń, ale An uspokajał, że “w sumie ma się dobrze”.

Zatrzymanym okazał się 19-letni Alex Robinson. Postawiono mu zarzuty usiłowania napaści seksualnej, spowodowania obrażeń poprzez duszenie oraz naruszenia nietykalności cielesnej, a także zmuszenia ofiary do zdjęcia ubrania. Kaucja została ustalona na 100 000 dolarów.

Dodaj komentarz