fbpx

Mężczyzna zbudował niesamowity, 3-pietrowy domek na drzewie, dla swoich wnucząt

W dzieciństwie, Jay Hewitt miał domek na drzewie, który był niczym innym jak kawałkiem sklejki, przytwierdzonym do drzewa. Sięgając do wspomnień wspaniałej zabawy, jaka towarzyszyła mu gdy dorastał, postanowił wybudować dla swoich wnucząt ich własny domek na drzewie. Jako człowiek biegły w stolarskim fachu, założył sobie stworzenie domku nieco większego, niż ten który pamiętał z dzieciństwa.

4

Drewniany, trzypiętrowy domek ma 12 metrów wysokości. Posiada tradycyjną drabinę linową, oraz drewniane schody, pozwalające każdemu dostać się do środka. Po wejściu do przedsionka ukazują się schody, które prowadzą do dużego pokoju, mieszczącego się na wysokości 6-ciu metrów. Ostatni poziom jest bardzo przytulny, idealny do organizowania imprez dla dzieci z noclegiem.

W środku zamontowana jest nawet zjeżdżalnia, która jest wielką atrakcja dla dzieci. Domek umieszczony jest na gałęziach czterech drzew, które przenikają przez środek pomieszczeń, przypominając gościom że są wysoko nad ziemią.

Zainspirowany popularnym programem emitowanym na kanale Animal Planet, „Treehouse Masters” (Mistrzowie Domków na Drzewie”), Hewitt zbudował tą wspaniałą budowlę na podwórku za swoim domem. Zajęło mu to 2 lata, w przyszłości planuje jeszcze powiększyć swoje dzieło. Jak Wam się podoba?

3

2

1

Źródło: freshome.com

 

Dodaj komentarz