fbpx

Naucz się komunikacji ze zwierzętami metodą Amelii Kinkade – dziś premiera książki

header-uk

 

Czy porozumiewanie się ze zwierzętami to dar dany nielicznym? Któż z nas nie chciałby rozumieć mowy swojego psa, kota czy innego domowego przyjaciela? Czy taka umiejętność to tylko filmowa fikcja? A może Dr.Dolittle miał  jednak rację?
Amelia Kinkade to osoba niezwykła, choć w Polsce jeszcze mało znana. Jest cenioną na całym świecie nauczycielką języka zwierząt, wykładowcą i autorką bestsellerów o komunikacji międzygatunkowej: Straight From the Horse’s Mouth: How to Talk to Animals and Get Answers; Soulmates with Paws, Hooves, and Wings; Aurora’s Secret; The Winged One; oraz The Language of Miracles: A Celebrated Psychic Teaches You to Talk to Animals. Amelia jest także założycielką Stowarzyszenia ARK ANGEL – organizacji non-profit, która wspiera wychowanie dzieci w Afryce w taki sposób, aby nie wyrastały na kłusowników. Organizacja ta podnosi również świadomość ludzi na temat losu słoni na wolności i konieczności wprowadzenia globalnego zakazu handlu wyrobami z kości słoniowej.

Amelia-Elephant
Amelia prowadzi wykłady na całym świecie, odwiedzając co roku kilkanaście państw, w tym USA, Meksyk, Kanadę, Anglię, Szkocję, Szwecję, Niemcy, Norwegię, Holandię, Szwajcarię, Austrię, Francję, Wyspę Man, Wyspy Kanaryjskie, Południową Afrykę i Zambię, gdzie przekazuje swoją wiedzę miłośnikom zwierząt z wszelkich dziedzin i specjalności – w tym lekarzom i weterynarzom. Współpracuje też z wybitnymi postaciami zajmującymi się ochroną zwierząt i przyrody min. Dame Daphne Sheldrick oraz jej osieroconymi słoniami z Nairobi, Lesley Rochat i jej Great White Sharks w Cape Town oraz SANCOOB Afryka, ratującą osierocone pingwiny.

Roaring_Web
Amelia miała zaszczyt pracować z końmi Królowej Elżbiety i Księcia Karola. Wśród jej klientów znajdują się zwierzęta takich gwiazd jak min. Pink, Duffy i Sophie B. Hawking, Demi Moore, Ashtona Kutchera, Shirley MacLaine i Amy Smart, pupile gwiazd telewizyjnych – Barbara Walters, Leeza Gibbons czy Alan Cohen, top-modelek Tatiany Patitz i Katherine Oxenburg, a nawet astronauty dr Edgara Mitchella, który był mentorem jej drugiej książki The Language of Miracles: A Celebrated Psychic Teaches You to Talk to Animals. Książka ta, z polskim tytułem: Język Cudów – naucz się rozmawiać ze zwierzętami, ukaże się niebawem (styczeń 2016) w Polsce nakładem wydawnictwa Biały Wiatr.

Jezyk_cudów_Amelia_Kinkade_Okladka_skrzydelka9cm

 

I na koniec jeszcze wspaniała informacja – Amelia Kinkade zamierza wiosną tego roku odwiedzić Polskę, gdzie poprowadzi dwudniowy warsztat ze swojej metody. O szczegółach przeczytacie na jej polskiej stronie – www.ameliakinkade.pl

Zapraszamy do księgarni internetowej na www.bialywiatr.com

133

Tutaj możecie przeczytać fragment książki:

http://issuu.com/bialywiatr/docs/bw_jezyk_cudow_fragment/1

 

One thought on “Naucz się komunikacji ze zwierzętami metodą Amelii Kinkade – dziś premiera książki

  • 20 lutego 2019 at 13:38
    Permalink

    To bardzo zbieżne z tym, czego naucza Anna Breytenbach. Zwierzę też człowiek. 😉

    Reply

Dodaj komentarz