fbpx

10 lat temu szkolny przystojniak obiecał dziewczynce z zespołem Downa, że zabierze ją na bal maturalny. Dotrzymał słowa…

Ben Moser, będąc w czwartej klasie podstawówki obiecał swojej szkolnej przyjaciółce Mary Lapkowicz, że zaprosi ją na studniówkę. Teraz, blisko po 10 latach, chłopak dotrzymał swojej obietnicy. Dziewczyna cierpi na zespół Downa i odwrócili się od niej prawie wszyscy znajomi, jednak Benowi zupełnie nie przeszkadza ta choroba. Teraz spędza z nią każdą wolną chwilę. Są prawdziwymi przyjaciółmi.

Ben i Mary poznali się w drugiej klasie szkoły podstawowej. Od tego momentu zaczęli się ze sobą przyjaźnić. W czwartej klasie Ben wyjawił Mary, że chciałby, aby dziewczyna towarzyszyła mu podczas balu maturalnego. Obiecał, że dotrzyma danego słowa i tak też zrobił.

Tom, brat dziewczyny powiedział, że wiele osób odwróciło się od jego Mary z powodu jej choroby. Ale nie Ben. On zawsze widział w niej równego sobie kompana.

Jednak ich drogi rozeszły się po tym, jak oboje wybrali inne licea i kontakt się urwał. Niedawno Ben spotkał Mary podczas meczu, w którym był rozgrywającym. Dziewczyna siedziała na trybunach i gdy Ben ją wypatrzył, upewnił się, że widziała zdobywane przez niego punkty.

Chłopak zdobył się więc na odwagę i zapytał, czy dziewczyna będzie jego osobą towarzyszącą podczas studniówki. W zeszłym tygodniu ta dwójka bawiła się na balu w szkole Mary. Na imprezie pojawił się również ich nauczyciel z czwartej klasy!

Źródło: fnewsen.com

Dodaj komentarz