fbpx

Psikawka – w Krakowie otwarto pierwszą w Polsce psią kawiarnię

1 kwietnia w Krakowie otwarto pierwszą psią kawiarnię w Polsce. Jak zapewniają właściciele “to wyjątkowa kawiarnia, w której możesz wypić kawę w towarzystwie psiego przyjaciela oraz poznać innych miłośników zwierząt”. Miejsce znajduje się w Krakowie, przy ul. Mazowieckiej 8.

Pomysłodawcami Psikawki są Karolina i Tomek – para miłośników psów z wielkim sercem. Psikawka będzie bowiem miejscem dedykowanym przede wszystkim psom ze schroniska, a jej głównym celem będzie zapewnienie odpowiednich warunków i przytulnego domu dla psów, które można uratować przed schroniskową klatką. Pomysłodawcy Psikawki planują podjąć współpracę z lokalnymi schroniskami i na podstawie informacji o charakterze danego psa, przygarniać go pod kawiarniany dach.

Goście Psikawki będą mieli okazję spędzić czas z psiakami ze schroniska, przekonać się jakimi są cudownymi towarzyszami i być może… pomyśleć o adopcji. Celem kawiarni jest bowiem stworzenie dla schroniskowych psów ciepłego domu “tymczasowego”, który da im radość i spokój, ale także pomoże w znalezieniu nowego właściciela.

Oprócz akcji adopcyjnych organizowanych w weekendy, do Psikawki MOŻNA przyjść z własnym psem 🙂 

 

 

Źródło: kobieta.pl

Foto: Facebook

2 thoughts on “Psikawka – w Krakowie otwarto pierwszą w Polsce psią kawiarnię

 • 6 kwietnia 2019 at 18:51
  Permalink

  Oprócz akcji adopcyjnych organizowanych w weekendy, do Psikawki MOŻNA przyjść z własnym psem 🙂 Pozdrawiamy, Psikawka 🙂

  Reply
  • 7 kwietnia 2019 at 11:52
   Permalink

   Dziękujemy za wiadomość, nieco zmodyfikowaliśmy wpis na portalu. Pozdrawiamy serdecznie:) DW

   Reply

Dodaj komentarz