fbpx

Prosty test powie, jakim jesteś człowiekiem. Zajmuje tylko chwilę.

Czy zwierzę, które przyciąga wzrok może świadczyć o cechach naszego charakteru? Okazuje się, że tak. Poniższa ilustracja jest formą prostego psychotestu i działa na zasadzie pierwszych skojarzeń. To, co wychwycisz w pierwszej kolejności, może powiedzieć jakim człowiekiem jesteś w kontakcie z drugi człowiekiem.

 

Pies

Zobaczyłeś najpierw psa? Najprawdopodobniej jesteś człowiekiem szczerym i oddanym. Cechuje cię opanowanie, a twój wewnętrzny spokój udziela się osobom z twojego otoczenia. Masz analityczny, chłodny umysł, zdolny do wyciągania racjonalnych wniosków. Minusem jednak jest słaby kontakt z własną intuicją.

 

Kot

Cichy, skryty i nieufny – jak kot. Masz introwertyczną naturę i jesteś indywidualistą. Unikasz dużych grup i zwykle trzymasz się na uboczu. Aby zbliżyć do drugiego człowieka potrzebujesz czasu i przestrzeni. Masz inteligentną i przenikliwą naturę. Potrafisz rozpoznać, z kim masz do czynienia już w pierwszym kilkuminutowym kontakcie.

 

Mysz

Jesteś osobą, która źle czuje się w samotności. Dlatego każdą wolną chwilę wypełniasz zadaniami i cudzym towarzystwem. Jesteś z natury niespokojny i bardzo emocjonalny. Łatwo Cię zranić lub zdenerwować. Twoją największą słabością jest ucieczka przed tym, co trudne i niewygodne. Zamiast skonfrontować się z wewnętrzną pustką uciekasz w relacje.

 

Opracowanie: Kamila Gulbicka

Źródło: chillizet.pl

 

 

Dodaj komentarz