fbpx

Zabawa psychologiczna – co częstotliwość mówi o Twoich życiowych zamiarach.

W tym ćwiczeniu będziemy wykorzystywać nasz zmysł wzroku, aby przetłumaczyć częstotliwość wibracji na język (lub „hologram”), który możesz zrozumieć.

Teraz, zanim zaczniemy, poświęć chwilę, aby połączyć się ze sobą. Najpierw usiądź prosto i weź głęboki wdech. Przytrzymaj przez trzy sekundy… teraz wypuść.

Powtórz to trzy razy, wstrzymując oddech i powoli go wypuszczając. Teraz gdy nadal koncentrujesz się na oddechu, pomyśl o elemencie swojego życia, w którym chciałbyś mieć jasność. Może to być coś, co Cię niepokoi, ważna decyzja, którą należy podjąć, lub po prostu ogólny zamiar otrzymania wskazówek. Masz to? Świetnie!

Teraz kiedy utrzymujesz tę myśl w swoim umyśle, spójrz na 8 zdjęć wyświetlonych poniżej. Które z nich najbardziej

Które ci się podoba? Wybrane?

Teraz zapamiętaj tę liczbę, ponieważ jest to twój hologram wibracyjny dla tej konkretnej myśli / sytuacji. Zabawy można używać wielokrotnie.

Rozwiązanie zabawy psychologicznej – co częstotliwość mówi o Twoich życiowych zamiarach.

#1 Hologram – Wzmocnienie.
Częstotliwość wzmocnienia przypomina ci, że już masz niezrównaną moc.
Afirmacja: mam siłę, aby zrealizować swoje marzenie.
W jakimś aspekcie chcesz wolności, ale boisz się związanej z tym odpowiedzialności. Myśl, że aby osiągnąć tą wolność musisz samodzielnie iść naprzód, przeraża cię. Ciągle zastanawiasz się, czy możesz to zrobić, rozważając, czy aby na pewno to zagadnienie nie jest poza Twoim zasięgiem.
Wątpliwości i lęki nie dają Ci spokoju – nie uciekaj przed nimi. Po prostu zaakceptuj, że tam są. Jeżeli uda Ci się przełamać ten impas i okiełznać negatywny wewnętrzny dialog – zrealizujesz swoje marzenie.

#2 Hologram – Odpowiedni moment
Częstotliwość pędu/rozmachu pomaga znaleźć odpowiedni moment na podjęcie decyzji o kolejnym kroku.
Afirmacja: Ufam, że w odpowiednim momencie zrobię to, co muszę.
Planujesz zrobić duży krok w swoim życiu i czekasz na odpowiedni moment. Czujesz, że musisz uzbroić się w cierpliwość i czekać na swoją szansę, tak jakbyś był przygotowany na właściwy moment do skoku. Jednak ciągle masz wątpliwości. Ciągle zastanawiasz się, kiedy jest właściwy moment? Ważne jest, aby nie dopuścić, aby negatywne myśli i strach Cię pokonały i zaufać swojej intuicji, nie czekaj zbyt długo, wszystko zależy od zaufania intuicji i wykonania ruchu w odpowiednim momencie, jeżeli to zrobisz, osiągniesz swój cel.

#3 Hologram – Zwycięstwo
Częstotliwość zwycięstwa daje ci siłę do uwierzenia w siebie w ważnych momentach.
Afirmacja: mam zamiar to zrobić!
Zwycięstwo i przegrana to dwie strony tej samej monety i to Ty decydujesz, na której stronie się skupisz. Potrzeba wytrwałości, aby coś osiągnąć i odwagi, by stanąć na nogi po niepowodzeniu. Uświadom sobie, że nigdy nie przegrywasz, jeśli potrafisz wyciągnąć lekcję z tego doświadczenia. Aby osiągnąć swój cel, musisz poczuć swoją siłę, przyjąć nastawienie, że nawet jak przegrasz, to zwyciężasz, gdyż będzie to lekcja, wiarę, że następnym razem już odniesiesz sukces. Tylko niezachwiana wiara w siebie zapewni Ci zwycięstwo w tej sytuacji.

#4 Hologram – Przełamanie ograniczeń
Częstotliwość przełamania ograniczeń pomaga Ci poznać twoje prawdziwe możliwości.
Afirmacja: przekraczam swoje lęki i ograniczenia.
Jak bardzo chcesz spełniać swoje marzenia? Ile razy próbowałeś? Jakie kroki podjąłeś? Często czujesz, że jesteś blisko, ale ciągle jest coś wewnątrz, co przeszkadza ci w rozwinięciu skrzydeł. Twoim głównym ograniczeniem jest wewnętrzny sabotażysta. Pokonaj wewnętrznego sabotażystę negującego Twoje aspiracje a osiągniesz swój cel – przełamiesz ograniczenia i odkryjesz nowe możliwości.

#5 Hologram – Wytrwałość
Częstotliwość wytrwałości daje ci siłę do kontynuowania w trudnych momentach i zignorowania pokusy poddania się.
Afirmacja: wiem, czego chcę i robię to.
Rozpocząłeś proces zdobywania wytrwałości i im dłużej trwa, tym staje się trudniejszy. Nie spodziewałeś się, że będzie cię to kosztować tyle czasu i energii. W międzyczasie nawarstwiają się problemy i rozpraszają Twoją uwagę. Pchają Cię w kierunku rezygnacji, poddania się. Przełam moment zwątpienia, nie poddawaj się, odrzuć wymówki, wykaż się wytrwałością i oporem, względem wszelkich przeciwności a odrobisz lekcję i zdobędziesz „wytrwałość”

#6 Hologram – Autentyczność
Częstotliwość autentyczności pomaga ci uwierzyć w siebie i poznać swoje prawdziwe Ja.
Afirmacja: Jestem wyjątkową i niepowtarzalną istot
Jesteś w trakcie zmiany. Masz wyzwanie, aby nawiązać kontakt z tym, kim naprawdę jesteś, a to wymaga, abyś porzucił wszelkie zewnętrzne rady i opinie i korzystał tylko ze swojego potencjału. Otwórz się na wewnętrzny dialog, słuchaj siebie. Jeżeli zaufasz własnej mocy, uwierzysz w siebie i będziesz robił to co czujesz z wnętrza to osiągniesz swój cel i zobaczysz, kim naprawdę jesteś, poznasz siebie.

#7 Hologram – Wrażliwość
Częstotliwość wrażliwości pomaga uzyskać empatyczny wgląd i pozwala być bardziej otwartym na zewnętrzne bodźce.
Afirmacja: ufam swoim odczuciom i sygnałom, które odbieram.
Wchodzisz na poziom świadomości, poza granice intelektu. Twoja wrażliwość rośnie z bodźców z zewnątrz: energii, symboli, instrukcji, inspiracji i emocji innych.
Wydaje się, że twoje zmysły są wyostrzone, dzięki czemu możesz jeszcze wyraźniej zobaczyć rzeczywistość. Z tą wrażliwością wiąże się również odpowiedzialność,
ponieważ potrafisz szybciej niż inni wychwycić sytuacje, przygotować się na incydenty i przewidzieć przeciwne siły.
Praktykuj uważność, ufaj swoim odczuciom i obserwuj sygnały, aby rozwijać swoją otwartość jeszcze bardziej.

#8 Hologram Powołanie
Częstotliwość powołania pozwala ci nawiązać kontakt z wyższym celem twojego życia.
Afirmacja: od razu robię rzeczy, które dają mi energię.
Masz możliwość poznać wyższy cel swojego życia, Twoje powołanie. Jesteś w momencie, gdy budzi się w Tobie siła, która wskaże Ci wyższy cel Twojego życia.

Opracowanie – Marcin Tokarski
Źródło – www.davidwolfe.com oraz Strefa Pozytywnego Rozwoju Świadomości

Dodaj komentarz