fbpx

Verle Küchen do mebli i AGD dorzuca iPady

Urządzasz kuchnię? Korzystając z promocji Verle Küchen, poza wysokiej jakości meblami i niezawodnym sprzętem, dostajesz iPad w prezencie.
Promocja Verle Küchen. Jak dostać iPad?

W salonach Verle Küchen ruszyła promocja, w której za zakup mebli kuchennych z wybranej kolekcji Verle wraz z trzema urządzeniami Siemens Home Connect, w prezencie otrzymać można iPad. Wystarczy udać się do wybranego studia partnerskiego Verle Küchen i zamówić zabudowę kuchenną wraz z objętymi promocją urządzeniami. W każdym z działających w Polsce salonów Verle otrzymamy kompleksową pomoc w aranżacji kuchennych wnętrz. Poza dostępem do bogatej oferty zabudowy meblowej, zyskujemy także możliwość zakupu najlepszych sprzętów AGD, jak również oświetlenia czy dekoracyjnych dodatków wiodących marek. A teraz dodatkowo w prezencie zgarnąć można iPad, który da nam możliwość jeszcze efektywniejszego zarządzania domem i pracą urządzeń Siemens Home Connect.

Verle Küchen

Akcja trwa do 31.12.2020r i nie łączy się z innymi promocjami. Regulamin promocji dostępny jest w salonach Verle Küchen.

Gwarantowana jakość mebli Verle Küchen

Verle Küchen

Na zdjęciu: kolekcja mebli kuchennych Cascada od projektantów firmy Verle

Verle Küchen to producent powstających w Niemczech mebli modułowych. Kolekcje Verle tworzone są tak, by móc w harmonijny sposób urządzać wnętrza w dowolnym stylu. Ich wysoką jakość potwierdza 5-letnia gwarancja. Dobrze zaprojektowana modułowa zabudowa pozwala wykorzystać potencjał każdego pomieszczenia, a uniwersalne blaty i fronty Verle mogą być stosowane nie tylko w kuchni, ale i w salonie, łazience, przedpokoju, garderobie czy pralni.

Nowoczesne rozwiązania Verle – funkcjonalność i estetyka

W kuchni szczególnie zależy nam na stworzeniu funkcjonalnej przestrzeni. Dlatego w asortymencie marki Verle, poza wysokiej klasy meblami, znajdziemy moc praktycznych rozwiązań, ułatwiających nam korzystanie z kuchennej zabudowy. Mowa tu m.in. o nowoczesnych systemach otwierania frontów: automatycznie otwieranych i zamykanych szafkach wiszących czy samodomykających się drzwiczkach, ale i koszach na prowadnicach, systemach szafek narożnych czy szafkach typu cargo. W swojej ofercie marka Verle Küchen posiada również wyjątkowe blaty Xtra, pokryte specjalną powłoką microPLUS, która skutecznie ogranicza rozwój bakterii.

Technologia Siemens Home Connect

Stworzona przez markę Siemens technologia Home Connect ułatwia organizację domowych obowiązków i stanowi nieocenioną pomoc w optymalnym wykorzystaniu wolnego czasu. Pracą wszystkich urządzeń Siemens Home Connect możemy zarządzać zdalnie z poziomu jednej aplikacji. Ale to nie wszystko, bo w aplikacji znajdziemy również wyśmienite przepisy czy praktyczne porady, dzięki którym praca naszych sprzętów będzie maksymalnie wydajna. A jeżeli nasz sprzęt zakończy już powierzone mu zadanie, na naszym urządzeniu mobilnym pojawi się powiadomienie. Takie rozwiązanie to oszczędność czasu, ale i kolejne ułatwienie w efektywnym zarządzaniu całym domem.

Dodaj komentarz