fbpx

27 maja świętujemy pierwszy raz Dzień Randki!

Eksperci potwierdzają, że żadna inna pora roku, jak wiosna, nie jest tak dobrym momentem na miłość. Właśnie dlatego witryna Sympatia największy i najchętniej odwiedzany portal randkowy w Polsce, ogłasza pierwszy Dzień Randki. Dzień Randki będzie zarówno świętem singli, jak i osób w związkach! W Dzień Randki możesz poznać kogoś wyjątkowego, zakochać się lub zrobić coś przyjemnego ze swoją drugą połówką.

Dzień Randki – po co nam takie święto?

Przede wszystkim, aby pomóc wszystkim singlom wyjść z inicjatywą. Niezależnie od tego, czy jesteś kobietą, czy mężczyzną, tego dnia każdy może zaproponować spotkanie drugiej osobie! Od jakiegoś czasu zerkasz nieśmiało w stronę kolegi z roku? A może od kilku tygodni rozmawiasz z kimś ciekawym przez internet, ale nie było okazji, żeby zobaczyć się twarzą w twarz? 27 maja zaproponuj spotkanie i przekonaj się, czy jest między wami chemia.

Jesteś w związku i wciąż brakuje ci czasu, żeby zrobić coś fajnego we dwoje? Nie martw się, to nie walentynki, więc nie potrzebujesz specjalnych przygotowań ani drogich prezentów. W Dzień Randki zabierz partnera na spacer albo wybierz się z nim w miejsce, które od dawna chciał odwiedzić. Knajpka za rogiem, do której nie było okazji wstąpić? Park, który znacie tylko ze zdjęć, a przecież znajduje się 20 minut drogi od was? Rolki, które od zeszłego roku kurzą się w szafie? Wykorzystajcie ten dzień, żeby zrobić razem coś przyjemnego!

Maj to miesiąc zakochanych – wykorzystaj to!

Wiosna to najlepszy moment, aby poznać kogoś interesującego i się zakochać!

– Za sprawą melatoniny, wiosną nasz organizm jest bardziej “nakręcony”. Zachodzące w nim procesy biochemiczne wpływają na zachowanie, zwiększają nasze libido i powodują, że właśnie wtedy jesteśmy bardziej skłonni, by umówić się na pierwszą randkę, niż w październiku czy listopadzie – twierdzi Joanna Godecka, terapeutka i ekspertka relacji.

Nie od dziś wiadomo, że maj to miesiąc zakochanych, a więc kiedy, jeśli nie teraz powinniśmy dać się ponieść uczuciom? Ten miesiąc sprzyja miłości! Spraw, by koniec miesiąca wypadł znakomicie, a kolejny z pewnością zaczniesz w świetnym nastroju i… towarzystwie.

Źródło: sympatia.pl

5 thoughts on “27 maja świętujemy pierwszy raz Dzień Randki!

Dodaj komentarz