fbpx

Znany aktor przerwał uliczną bójkę, w której jedna z osób została dźgnięta nożem

Jak się okazuje Dev Patel, gwiazdor takich produkcji, jak “Slumdog. Milioner z ulicy” czy “Zielony Rycerz. Green Knight”, jest bohaterem nie tylko na kinowym ekranie. Aktor przerwał uliczną bójkę, w której jedna z osób została dźgnięta nożem.

Do incydentu doszło w mieście Adelajda około 20:45 1 sierpnia. Zgodnie z komunikatem prasowym australijskiej policji, w kłótni wzięli udział kobieta i mężczyzna, którzy zaczęli bójkę na ulicy, a następnie kontynuowali walkę na pobliskiej stacji benzynowej, “gdzie świadkowie próbowali przerwać starcie” – czytamy w oświadczeniu.

W trakcie incydentu, kobieta dźgnęła mężczyznę w klatkę piersiową. 32-latek został opatrzony na miejscu, zanim przewieziono go do szpitala Royal Adelaide z obrażeniami nie zagrażającymi jego życiu.

Świadkiem bójki był Dev Patel, który wspólnie z grupą przyjaciół interweniował w celu rozdzielenia zwaśnionych stron.

“Możemy potwierdzić, że ostatniej nocy w Adelajdzie, Dev Patel i jego przyjaciele byli świadkami gwałtownej bójki, która miała miejsce przed sklepem spożywczym. Dev zadziałał zgodnie ze swoim naturalnym instynktem i próbował doprowadzić do deeskalacji konfliktu i przerwania walki. Jemu i jego przyjaciołom na szczęście udało się to zrobić i pozostali na miejscu do przyjazdu policji oraz karetki pogotowia” – brzmi oświadczenie przedstawicieli aktora.

Źródło: film.interia.pl

2 thoughts on “Znany aktor przerwał uliczną bójkę, w której jedna z osób została dźgnięta nożem

Dodaj komentarz