fbpx

Słodkie prezenty na mikołajki – co kupić

Mikołajki to wyjątkowe święto, w którym wręczamy sobie drobne prezenty. W tym dniu wzbudza się apetyt na świąteczne, większe upominki, dlatego warto postawić na niewielkie przedmioty. Jak wygląda najlepszy prezent na mikołajki? Odpowiadamy na to trudne pytanie!
Drobny prezent na mikołajki

Mikołajki, czyli święto obchodzone 6 grudnia, to dzień, w którym wspominamy św. Mikołaja, który zasłynął swoją dobrocią. To od jego osoby wywodzi się tradycja obdarowywania innych prezentami. Mikołajki to przedsmak Bożego Narodzenia i zwykle w tym dniu wręcza się sobie drobnostki oraz słodycze, a większe prezenty pozostawia się na Wigilię. Nie w każdym domu obowiązują takie zasady: wszystko zależy od tradycji.

Jeśli jednak w Twoim domu wręczano sobie prezenty na mikołajki, pewnie zastanawiasz się, co podarować swojej dziewczynie lub chłopakowi. Mamy parę propozycji!

Prezent na mikołajki dla dziewczyny

Mikołajki to głównie dzień, w którym upominki i paczki otrzymują dzieci, ale nic nie stoi na przeszkodzie ku temu, by także dorośli wręczali sobie drobne prezenty. Jeśli nie masz pomysłu, co sprezentować swojej dziewczynie, zawsze niezawodne są słodycze. Czekoladki na mikołajki dla niej to miły gest. Prezent nie jest zbyt drogi i zbyt duży, ale przy okazji wyraża to, że myślimy o obdarowanej osobie i chcieliśmy zrobić jej przyjemność.

Dobrym pomysłem jest prezent na mikołajki z dedykacją lub grawerem — wystarczy wybrać wyselekcjonowane pralinki w Chocolissimo. Dopracowane i pieczołowicie skomponowane czekoladki na mikołajki dla niej na pewno osłodzą ukochanej mroźne, grudniowe dni.

Prezent na mikołajki dla chłopaka

Czekoladki na mikołajki dla niego nie gorzej sprawdzą się jako upominek dla partnera. Są produktem najwyższej jakości, z dobrym składem i w pięknym opakowaniu. Mogą być dodatkiem do innego prezentu, na przykład książki, ale równie dobrze sprawdzą się solo. W końcu prawie każdy lubi słodycze, prawda? 🙂

Jeśli nie chcesz sięgać po klasyczne pralinki, wybierz zabawne czekoladowe figurki. Uroczy pingwinek, mikołaj czy bałwanek dadzą radę, tym bardziej że mogą również pełnić funkcję świątecznej dekoracji, bo są tak piękne, że aż żal je jeść. Dobra alternatywa to też bombonierka z Twoim ulubionym zdjęciem lub oblane czekoladą bakalie. Smakują równie zachwycająco!

A może kalendarz adwentowy?

Ciekawy pomysł na prezent na mikołajki to kalendarz adwentowy ze słodyczami. To czekoladki na mikołajki dla niego lub dla niej, które towarzyszą obdarowanej osobie przez cały miesiąc. Na mikołajki dobrze się sprawdzą, chociaż trzeba będzie nadrobić 6 dni. Nie sądzimy jednak, że ktoś będzie miał z tym problem.

Prezent na mikołajki dla dziewczyny czy chłopaka powinien wywołać uśmiech. Niezależnie od tego, czy wybierzesz bombonierkę, czekoladową figurkę czy bakalie w czekoladzie, sam fakt zadania sobie trudu zakupu prezentu na pewno zapunktuje.

Dodaj komentarz