fbpx

3 lata pracy i 1150 korków. Zobacz wodowanie zabawnego kombinezonu [wideo]

Mężczyzna, który spędził trzy lata budując pływający kombinezon wykonany z 1150 korków, w końcu zadebiutował swoim projektem.

Kerry Haulotte wymyślił  jedyny w swoim rodzaju kombinezon zrobiony z korków do butelek. Tworzył go w całkowitej tajemnicy, dopóki nie był gotowy na swój pierwszy “rejs”. Wodowanie wypadło “bez zarzutu”.

64-latek wyznał, że kombinezon miał być głupim dowcipem dla rodziny, aby bawić się podczas wycieczek łodzią, ale filmik, na którym Kelly woduje siebie w kombinezonie w jeziorze Michigan, zrobił prawdziwą furorę w sieci – z 3 milionami wyświetleń i 500 tys. polubień.

Kombinezon powstał poprzez wywiercenie 3450 otworów w setkach korków, a gotowy produkt ważył blisko 6 kg. Projekt był owiany tajemnicą ze względu na obawy Kerry’ego o niepowodzenie przedsięwzięcia.

Poza moją żoną Jamie, utrzymywałem projekt w tajemnicy przez cały czas tworzenia, obawiając się, że mogę go nie ukończyć lub że będzie to ogromna porażka- wyznał Kerry.

korków

Kiedy pomysł wreszcie został ujawniony pozostałym osobom z rodziny, byli oni zachwyceni dziełem Kerry’ego.

To najfajniejsza rzecz, jaką kiedykolwiek widziałam!- ekscytowała się jego pasierbica Haley, która zamieściła wideo w sieci.

Przyznaję, bałam się, że ludzie pomyślą, że jestem kompletnie stuknięta i chociaż to może nawet prawda, to okazuje się, że ludziom ten pomysł naprawdę się spodobał.  Korkowy kombinezon rozśmieszał każdego obserwującego, a także wszystkich, którzy w nim pływali. Nawiasem mówiąc, każdy umieścił na nim podpis i datę, kiedy w nim pływał.

To, co zaskoczyło 28-letnią Haley, to życzliwość internautów.

Martwiłam się, że pojawią się chamskie komentarze, jednak wszyscy wychwalali mojego ojczyma, którego uwielbiam! Jest jednym z najbardziej skromnych, kreatywnych i interesujących ludzi, jakich znam. Zasługuje na całe to uznanie, miłość i wsparcie. Nie mogłam trafić na fajniejszego ojczyma – dodała Haley.

Zobacz wodowanie korkowego kombinezonu 🙂

 

 

Źródło: Good News Network

Opracowanie: Agata Pałach, blog Nigdy za późno

Dodaj komentarz