fbpx

Ten film nagrano 30 lat temu! Taniec Johna znów podbija internet!

Przez lata borykał się z łatką „grubasa”. Na jednym z konkursów udowodnił, że mistrzem może być każdy niezależnie od masy ciała. Zobaczcie taniec Johna sprzed 30 lat. Czyż nie jest wspaniały?

John Lindo to tancerz, który zdecydowanie wyróżnia się spośród innych osób na parkiecie. Przede wszystkim jest większy i bardziej postawny niż reszta tancerzy. Ale na tym różnice się kończą – sprawność, zwinność i umiejętności taneczne Johna pokazują jak wiele godzin i ciężkiej pracy włożył w naukę. Efekt budzi zdumienie! John tańczy lekko i sprawnie, będąc jednocześnie doskonałym partnerem dla swojej ukochanej – równie wspaniałej tancerki – Deborah Szekely.

Mężczyzna jednak nie zawsze miał łatwo w życiu. Czasami, gdy wchodził na parkiet, słyszał niewybredne opinie na swój temat – wiele osób nazywało go „grubasem”. Kiedy John stawiał pierwsze kroki na parkiecie, cała sala zamierała. Mężczyzna dawał prawdziwie mistrzowski popis umiejętności, czym podbijał serca jurorów. John i Deborah w duecie byli wielokrotnie nagradzani za niezwykłą lekkość i precyzyjność ruchów. Zobaczcie sami jak pięknie tańczą!

 

John Lindo & Deborah Szekely 1st place West Coast Swing Janck & Jill – YouTube

Film został uwieczniony w 1992 r., a od momentu publikacji na YouTube wyświetlono go już ponad 9 mln razy. To udowadnia jak bardzo potrzebujemy inspiracji od zwykłych ludzi – bohaterów, którzy są tacy sami jak my. Spójrzcie tylko na twarz Johna – ile w nim radości! Nogi same wyrywają się do tańca!

 

Opracowanie: Kamila Gulbicka

Źródło: newsner.com

Zdjęcie główne: https://planetapl.life

 

 

One thought on “Ten film nagrano 30 lat temu! Taniec Johna znów podbija internet!

Dodaj komentarz