fbpx

Kierowca autobusu zasłonił ciałem pasażerkę w niebezpieczeństwie [WIDEO]

Kierowca osłonił kobietę przed natrętem. Gdy przestraszona pasażerka poinformowała go o sytuacji, ten zatrzymał pojazd i osłonił ją własnym ciałem.

Pan Mariusz to kierowca miejskiego autobusu, który zasługuje na gromkie brawa. Jego zachowanie jako człowiek i mężczyzna przywraca wiarę w ludzi i ich bezinteresowną pomoc. Nie wahał się ani chwili, kiedy jego pasażerka podczas nocnego kursu znalazła się w niebezpieczeństwie. Osłonił przerażoną kobietę własnym ciałem i wezwał na miejsce patrol policji. Pasażerka nie kryła wdzięczności.

“Otrzymaliśmy pochwałę, z której wynika, że podczas jednego z nocnych kursów nasz kierowca stanął w obronie nagabywanej pasażerki. Przestraszona opisała, że gdy nieznany jej mężczyzna wszedł do autobusu, zaczął nachalnie się z nią kontaktować, patrząc w jej obszary intymne. Nie pomagały sygnały słowne, więc pasażerka zaalarmowała kierowcę. Pan Mariusz zatrzymał autobus na najbliższym przystanku i bez wahania osłonił swoim ciałem przestraszoną kobietę, każąc opuścić pojazd natrętowi. Ten zrobił to dopiero po wezwaniu na miejsce patrolu policji” – przekazały Miejskie Zakłady Autobusowe za pośrednictwem mediów społecznościowych.

We wpisie MZA zawarły również słowa wdzięcznej pasażerki. “Kierowca wykazał się nie tylko profesjonalizmem swojego zawodu, ale także człowieczeństwem. Wielkie wyrazy podziękowania. Z całego serca życzę Panu Mariuszowi jak najlepiej – napisała w podziękowaniu kobieta.

 

Źródło: se.pl

Dodaj komentarz