fbpx

Czas na powrót do źródła. Inspirujące przesłanie na Dzień Wysokich Emocji

Aida Kosojan-Przybysz kolejny raz skierowała ważne słowa do wszystkich Polaków. Tym razem jest to przesłanie na dzień wysokich emocji.

Aida Kosojan-Przybysz, najbardziej znana polska jasnowidzka, cieszy się szerokim uznaniem ze względu na trafność swoich przepowiedni. Przykładem jest jej trafne przewidzenie “roku maski” przed wybuchem pandemii w 2020 roku. Rok 2023 nazwała natomiast “rokiem klucza”. Pochodząca z Gruzji wizjonerka i mentorka dzieli się swoimi przekazami poprzez media społecznościowe.

Aida zwróciła się ostatnio ważnym przesłaniem. W swojej wypowiedzi przypomina, byśmy nie pozostawali obojętni na nasze własne potrzeby i przede wszystkim akceptowali siebie w całości. Namawia nas do pokochania siebie, prosto i bez żadnych warunków. Podkreśla, że każdy człowiek zasługuje na miłość wolną od lęku, strachu i innych negatywnych emocji.

„Dzisiaj dzień wysokich emocji. Dzień konfrontacji ze swoim porannym odbiciem w lustrze. Zajrzyj sobie w oczy z pełną akceptacją. Czy to jest możliwe? Miłość do siebie to powrót do źródła miłości, do czystego serca, z którym się rodzisz, do serca niemowlaka pełnego miłości i zaufania, nieskażonego, niezainfekowanego strachem i zewnętrznymi toksycznymi wpływami. Wracaj do uśmiechu. Pierwszy niech będzie ten do samego siebie. Prawda o tobie to twoje poranne odbicie w lustrze, nieprzebrane na potrzeby dnia 🙏♥️”, napisała na swoim profilu społecznościowym Aida.

 

Dodaj komentarz