fbpx

Pierwszy Konwent Nowej Energii – 28 Maja – Warszawa

Klub Mistrzów na warszawskim Ursynowie będzie gospodarzem niezwykłego wydarzenia, które z pewnością zainteresuje osoby poszukujące duchowego rozwoju i nowego spojrzenia na rzeczywistość. Już niedługo odbędzie się Konwent Nowej Energii, wyjątkowe spotkanie, które zgromadzi w jednym miejscu wspaniałych nauczycieli i ekspertów, oferując uczestnikom bezcenną wiedzę i wsparcie na drodze duchowego przebudzenia.

Wydarzenie odbędzie się w Warszawie, w Klubie Mistrzów — miejscu, które stało się kwintesencją nowej energii i jest idealną przestrzenią dla takiego spotkania. Dla tych, którzy nie będą mogli uczestniczyć osobiście, przewidziano transmisję na żywo w formie streamingu online.

Konwent Nowej Energii to przestrzeń dla ludzi, którzy pragną zrozumieć proces przebudzenia duchowego i nauczyć się, jak żyć w nowej rzeczywistości, pełnej świadomości i głębokiej harmonii z otaczającym światem. Wydarzenie to będzie wyjątkową okazją do poznania wiedzy i doświadczeń wspaniałych nauczycieli, takich jak Ariana Karima, John Leckie, Waldemar Borowski czy Rafał Werżeński.

Uczestnicy będą mieli możliwość uczestniczenia w inspirujących wykładach, warsztatach i dyskusjach na temat duchowego przebudzenia, życia w harmonii z sobą i otoczeniem oraz kształtowania rzeczywistości poprzez świadomą pracę nad sobą. To wyjątkowe wydarzenie stworzy także przestrzeń do nawiązywania wartościowych relacji z innymi uczestnikami, wymiany doświadczeń i inspiracji na drodze duchowego rozwoju.

Nie przegap tej wspaniałej okazji, by dołączyć do Konwentu Nowej Energii i stać się częścią fantastycznej społeczności ludzi, którzy pragną rozwijać się duchowo i odkrywać nowe horyzonty świadomości. Zarezerwuj miejsce już dziś i otwórz się na nowe doświadczenia, które zmienią twoje życie na zawsze.

Będą z nami:

Ariana Karima – przewodniczka duchowa, malarka, podróżniczka, pionierka Vedic Art, uzdrowicielka, praktyk i nauczyciel Soul Body Fusion. Autorka książki o przebudzeniu – „Sen Aliji”. Ariana opowie o procesie przebudzenia do urzeczywistnienia, dając za przykład własną historię. Może się w niej odnaleźć niejeden podróżnik duchowy, albowiem wiele elementów naszej historii jest podobna. Ariana zaprosi uczestników spotkania do rozmowy o drodze przebudzenia, poprowadzi również doświadczenie medytacyjne, w którym zanurzymy się w swoim „Jam Jest”.

Rafał Wereżyński – terapeuta duchowy, autor dwóch książek: „Jak Niebo schodzi na Ziemię. Droga integracji ducha, umysłu i ciała” oraz „Powrót do czucia”. Od wielu lat prowadzi sesje indywidualne i warsztaty w Polsce i na świecie, łącząc drogę oświecenia umysłu z głęboką pracą z ciałem i emocjami. Podczas „Konwentu Nowej Energii” 28 maja poprowadzi prelekcję pt.: „Cudowne Teraz”, w której opowie o jakości przebudzonego życia z przestrzeni Teraz, pokaże, dlaczego tak wielu ludzi ucieka od teraźniejszości w świat myśli i podświadomych programów, oraz zaproponuje prosty sposób na powrót do stanu pokoju i harmonii, który jest możliwy tylko w Teraz. Wystąpienie Rafała będzie transmitowane online.

Waldemar Borowski – malarz, grafik, wizjoner, pasjonat biologiki, witarianizmu, miłośnik lasu, znawca enteogenów, twórca memów. Ukończył Akademię Sztuk Pięknych w Warszawie. Wraz z artystami Galerii Przechodniej stworzył „Znikający mural” na Placu Europejskim. Autor książek: „Święty Grzybóg”, „Eucharystia muscaria” i „Grzybajki”.

John Leckie – autor książki „Your Choice – Unravel life’s secrets” (tłumacząc na polski – „Twój wybór – odkryj sekrety życia”). Przez dziesiątki lat zgłębiał tajniki nowej energii, aby po 10 latach pracy nad książką, wyłonić swoje dzieło, w którym opowiada, jak w praktyce wykorzystać energię świata kwantowego do stworzenia pełnego spełnienia, które jest tu na ziemi dostępne dla każdego z nas. Ten duchowy przewodnik, w swojej prelekcji przybliży nam kim jesteśmy, dlaczego tu jesteśmy i dlaczego nasze życie układa się tak, a nie inaczej. Spełnione relacje, obfitość wszelkiego rodzaju, przywództwo, rozwój osobisty, zdrowie i szczęście – to wszystko jest efektem świadomego tworzenia, dlatego serdecznie zapraszamy na dwie prelekcje Pana Johna Leckie na pierwszym Konwencie Nowej Energii.

Dorota Ziemba-Miłek – nauczycielka uświadamiająca ludziom ich talenty i moc, uzdrowicielka słowem, wizją i hipnozą, stosująca metody oparte na najnowszych odkryciach wiedzy alternatywnej (Recall Healing/Totalna Biologia, BioPsychoGenealogia, Kwantowe Uzdrawianie Hipnozą metodą Dolores Cannon i inne). Jej misją jest pomaganie ludziom znaleźć i zastosować w praktyce taki zestaw metod, które odpowiada ich bieżącym przekonaniom i preferencjom, a które przyniosą najszybsze efekty. Autorka książki „Jesteś Swoim Mistrzem!”. Tytuł prelekcji – „Wykorzystywanie codziennych doświadczeń na drodze do spełnienia” Wykład prezentujący proste metody i techniki umożliwiające transformację codziennych doświadczeń w narzędzie prowadzące do osiągniecia wewnętrznego spokoju i równowagi oraz przyśpieszające dotarcie do spełnienia poprzez odkrycie i poznanie autentycznego siebie. Na koniec Dorota poprowadzi krótki seans hipnozy prowadzący do miejsca i czasu, którego poznanie może nam pomóc w najlepszy możliwy sposób.

Arek Rataj – poprowadzi z widzami eksperyment łączący duchowość z technologią – Ewolucja nie nadąża za tempem zmian współczesnego świata – człowiek każdego dnia zmaga się z nadmiarem bodźców – lecz jednocześnie technologia stała się nieodłączną częścią tej codzienności. W swoich pracach staram się pokazywać kreatywne sposoby wykorzystania technologii, np. w cyklu obrazów algorytmicznych łączę tradycyjne malarstwo z komputerowymi algorytmami. Uważam, że technologia powinna wspierać człowieka w misji budowania świadomego i odpowiedzialnego społeczeństwa. Moje obecne zainteresowania obejmują m.in. badanie relacji między człowiekiem i algorytmem w wirtualnej (VR) i rozszerzonej (AR) rzeczywistości.

Łukasz Sałek – Tytuł prelekcji „6+ sekretów przebudzenia bez niepotrzebnego cierpienia”.

Swoją prelekcję potwierdziła też polska Bretarianka-Veni.

Więcej informacji znajdziecie na stronie http://klubmistrzow.pl/spotkania/pierwszy-konwent-nowej-energii/

Jeśli interesuje Cię ta tematyka, koniecznie dołącz do tego wydarzenia na FB: https://www.facebook.com/events/681483213785760

Dodaj komentarz