fbpx

Internet domowy i abonament w jednej ofercie – poznaj Orange Love Mini

Orange Love Mini to świetny przykład, że łączenie usług u tego samego operatora to oszczędność i wygoda. Teraz, oprócz abonamentu komórkowego z internetem światłowodowym, do wyboru masz także pakiet Orange Love Mini 4G, czyli zestaw abonament plus Internet domowy 4G. Zobacz, jak wyglądają te oferty i sprawdź, dlaczego są naprawdę opłacalne.

Pakiet Orange Love Mini – abonament z internetem światłowodowym do domu

Chcesz mieć szybki i stabilny światłowód w domu, a do tego potrzebujesz abonamentu komórkowego? Rozważ zakup Orange Love Mini online i korzystaj z obu usług przez pierwsze 2 miesiące za 0 zł. Opłata po okresie promocyjnym wynosi od 95 zł miesięcznie i obejmuje:

  • Internet światłowodowy z prędkością pobierania danych do 300 Mb/s, do 600 Mb/s lub do 1 Gb/s (w zależności od wybranego wariantu oferty);
  • Abonament komórkowy z nielimitowanymi rozmowami i wiadomościami oraz pakietem 100 GB internetu.

Pakiet Orange Love  Mini 4G – abonament z Internetem domowym 4G zamiast światłowodu

Mieszkasz poza zasięgiem sieci światłowodowej? A może z jakiegoś powodu nie chcesz instalować światłowodu w mieszkaniu lub domu? W Orange również możesz mieć atrakcyjny zestaw, który łączy abonament z internetem domowym. Pakiet Orange Love Mini 4G za 85 zł/mies. będzie idealną alternatywą dla światłowodu. Oferta obejmuje:

  • Internet domowy 4G 250 GB + dodatkowe 250 GB (przez 24 mies.) w Strefie domowej, w tym współdzielone na konto 50 GB, dostępne również poza Strefą;
  • Abonament komórkowy z paczką 100 GB oraz rozmowami i wiadomościami bez limitu.

Pakiet Orange Love Mini 4G to również dostęp do nowoczesnych routerów, które zapewnią świetny zasięg Wi-Fi w Twoim domu. Do wyboru masz zarówno opcję dla mieszkańców miast, jak i zestaw dla osób mieszkających poza miastem (router wewnętrzny i antena zewnętrzna, która zapewnia mocniejszy sygnał).

Dlaczego warto postawić na pakiet Orange Love Mini?

Pakiety Orange Love Mini 4G lub ze światłowodem to bardzo wygodne rozwiązanie. Obie usługi masz w ramach tej samej umowy, więc nie musisz pamiętać o dwóch przelewach z różnymi terminami płatności. Przede wszystkim jednak za usługi w zestawie zapłacisz odczuwalnie mniej.

Najtańszy abonament w Orange kosztuje 55 zł, a Internet domowy 4G 65 zł, co razem daje 120 zł miesięcznie. Cena pakietu Orange Love Mini 4G to z kolei 85 zł/mies., a więc 35 zł miesięcznie mniej. Przy umowie na 24 miesiące łącznie oszczędzisz więc aż 840 zł! Warto zatem wybrać usługi w zestawie, który w razie potrzeby możesz rozbudować o dodatkowe abonamenty komórkowe z rabatem 20 zł/mies.

Dodaj komentarz