fbpx

Tripolino Giannini skończył 111 lat. Oto jego sekret na długowieczność

Tripolino Giannini, obchodził niedawno 111 urodziny, co czyni go najstarszym mieszkańcem Włoch. Jubilat podzielił się swoim sposobem na długowieczność.

Sekret długowieczności, jak się okazuje, niekoniecznie musi być zawikłany i oparty na zaawansowanych odkryciach. Czasami, wystarczy po prostu żyć pełnią życia, co idealnie obrazuje postać Gianniniego. Mimo, że skończył 111 lat, nadal zna wartość dobrej zabawy. Dowodem na to była huczna impreza urodzinowa, która odbyła się w gronie jego znajomych, gdzie nie zabrakło orkiestry, gości i radosnej atmosfery. Jubilat mógł też liczyć na ciepłe życzenia od lokalnej społeczności.

Nie można także zapomnieć o ważnych postaciach z miasteczka, które zdecydowały się osobiście odwiedzić Tripolino w dniu jego urodzin. Wiceburmistrz Antonio Giuseppe oraz miejski radny Mauro Niccolini przekazali życzenia od administracji miasta i mieszkańców. Wartość takiego gestu świadczy o ogromnym szacunku dla pana Giannini.

To fascynujące, że ludzietacy jak Tripolino Giannini, są w stanie osiągnąć tak wspaniały wiek, nie opierając się na nowoczesnych odkryciach medycyny czy specjalnych dietach. Być może tajemnica długowieczności nie tkwi tylko w genach czy stylu życia, ale też w radości, jaką się z nim czerpie. Tripolino jest tego najlepszym przykładem.

Dodaj komentarz