fbpx

Anna Wer mistrzynią Europy AG w crossduathlonie!

W Riva del Garda-Trentino we Włoszech miały miejsce mistrzostwa Europy w crossduathlonie. W zawodach wzięli udział nie tylko profesjonalni sportowcy, ale też juniorzy oraz reprezentanci różnych grup wiekowych. Polka, Anna Wer, zaprezentowała się rewelacyjnie!

Jedną z zawodniczek, które startowały w mistrzostwach, była Anna Wer. Reprezentując grupę wiekową K30-34, zdobyła złoty medal i miała jeden z najlepszych czasów wśród wszystkich uczestniczek zawodów.

Zmagania składały się z trzech etapów: biegu na 6 km, jazdy rowerem przez 20,4 km oraz kolejnego biegu na 3 km. Anna miała znakomity start, uzyskując czas 25:53 w pierwszej części biegu. Na rowerze dominowała z przewagą niemal 14 minut nad najbliższą konkurentką, kończąc ten fragment w 1:25:23. Łączny czas Polki to 2:05:46.

Anna była zachwycona swoim sukcesem. Podkreśliła, że był to dla niej rok wielkich osiągnięć. Wyniki zawodów można znaleźć tym miejscu.

Nie był to jedyny sukces Anny w tym sezonie. W sierpniu triumfowała w mistrzostwach Polski w crosstriathlonie w Bielawie, gdzie pokonała takie zawodniczki jak Klaudia Petters czy Katarzyna Galewicz.

Dodaj komentarz