fbpx

Burger drwala zmienił życie emerytowanej nauczycielki

Pani Henryka, emerytowana nauczycielka, stała się bohaterką wzruszającej historii, która szybko rozprzestrzeniła się po Polsce. Ekipa z Goniec.pl odwiedziła ją w domu, przynosząc wieści, które wywołały u niej ogromne emocje. Pani Henia, oprócz bukietu kwiatów, dowiedziała się, że dzięki zbiórce udało się zebrać dla niej ponad 50 tysięcy złotych. — Jestem wzruszona, nie dociera to jeszcze do mnie — powiedziała emerytka.

Burger drwala zmienił życie seniorki

Pani Henryka, degustując kanapkę drwala, stała się głośnym tematem w internecie. Jej losy, przedstawione podczas rozmowy o przysmaku z McDonald’s, ujawniły jej trudną sytuację życiową. Wzruszająca opowieść emerytowanej nauczycielki zyskała ogromne wsparcie Polaków, którzy otworzyli swoje serca i portfele.

Dziennikarz Eryk Błaszak z Goniec.pl odwiedził nauczycielkę i wręczył jej bukiet róż. Zaskoczona i wzruszona pani Henryka nie mogła uwierzyć w szczęśliwy obrót wydarzeń. — Mam tyle lat i mnie nic nigdy nie spotkało dobrego, od początku życia. Zawsze było nie tak — mówiła z niedowierzaniem.

Rozmowa na ulicy

Kanapka drwala z McDonald’s dla pani Henryki to nieosiągalny luksus, ze względu na opiekę nad chorym synem i ograniczone środki finansowe. Jej sytuacja wywołała ogromne poruszenie, ale trudno było jej uwierzyć w bezinteresowną pomoc ze strony obcych ludzi.

Opowieść starszej kobiety przy kanapce drwala wywołała falę reakcji. Pani Henryka, wzruszona komentarzami internautów, z trudem powstrzymywała łzy. – Nie spodziewałam się niczego… – mówiła, zmagając się z emocjami. – Jak mogę podziękować tym wszystkim ludziom? – zastanawiała się pani Henryka, gdy dowiedziała się o zebranych dla niej pieniądzach.

Pod filmem z wizyty u pani Henryki, internauci wyrazili swoje pozytywne emocje. Komentarze były pełne podziwu i uznania dla reakcji społeczności. Ludzie chwalili gest pomocy dla emerytowanej nauczycielki, podkreślając, że taka postawa daje nadzieję i świadczy o wielkim sercu Polaków.

Dodaj komentarz