fbpx

Szefowie Kuchni po godzinach zorganizują kolację charytatywną dla „małych bohaterów”

W nadchodzący mikołajkowy wieczór, Białystok stanie się miejscem wyjątkowego wydarzenia. W najbardziej świątecznym hotelu miasta – Hotelu Traugutta3 – odbędzie się kolacja charytatywna na rzecz „Małych Bohaterów”. To wyjątkowa inicjatywa, której celem jest wsparcie remontu Białostockiej Onkologii Dziecięcej oraz zakup prezentów dla małych pacjentów.

To już trzecia odsłona wydarzenia „Szefowie Kuchni po godzinach”, które łączy dobroczynność z kulinarną doskonałością. Wspólny stół z przyjaciółmi staje się okazją nie tylko do spędzenia miłego wieczoru, ale i do niesienia realnej pomocy. Kolacja ma na celu nie tylko remont korytarza i gabinetu zabiegowego, ale również doposażenie pokoju dla rodziców w Dziecięcym Szpitalu Klinicznym w Białymstoku.

Wśród kulinarnych gwiazd tego wieczoru znajdą się Ewelina Łapińska, Bartosz Łukaszewicz, Tomasz Siwkowski oraz Gość Specjalny Jan Kilański. Łukasz Mularczyk dopełni tę wyjątkową listę szefów kuchni. Nad wyborem win czuwać będą Agnieszka Eliaszuk, Łukasz Czajkowski, Paweł Białęcki i Adrian Broedner. Całość poprowadzi Kuba Pilat, znany prezenter muzyczny.

Menu wieczoru zapowiada się równie wyjątkowo, oferując dwie wersje — standardową oraz wegetariańską. Od kreatywnych dań z dziką kiełbasą i halibutem crudo, po desery z białą czekoladą i kandyzowaną dynią – wszystko to sprawi, że uczestnicy kolacji zasmakują w prawdziwej uczcie.

Kolacja odbędzie się 6 grudnia, a cena za udział wynosi 350 zł za osobę. Całkowity dochód zostanie przeznaczony na cele charytatywne. Dzięki wsparciu uczestników onkologia dziecięca zostanie nie tylko odnowiona, ale również wypełniona kolorami i radością. Plany obejmują m.in. rysunki na korytarzach, nową kozetkę w gabinecie zabiegowym oraz wygodne meble w pokoju rodziców.

Co więcej, w ramach akcji świątecznej, dzieci spędzające święta w szpitalu otrzymają wymarzone prezenty oraz nowy sprzęt multimedialny. To wszystko ma na celu umilić im pobyt i dostarczyć chwil radości w trudnym czasie.

Kolacja charytatywna dla Małych Bohaterów to nie tylko okazja do świętowania, ale przede wszystkim szansa na wsparcie młodych pacjentów i ich rodzin w trudnych chwilach. Całkowity koszt remontów, zakupu prezentów i wyposażenia szpitala szacowany jest na około 33 tysiące złotych, a każda pomoc ma znaczenie w realizacji tych szczytnych celów.

 

Dodaj komentarz