fbpx

Tom Justyniarski wprowadza w polskich szkołach “Lekcje Miłości do Zwierząt i Przyrody”

W świecie edukacji Tom Justyniarski zasłynął jako nie tylko utalentowany pisarz i obrońca praw zwierząt, ale także jako pedagog, który przekracza granice tradycyjnego nauczania. Jego inicjatywa, “Lekcje miłości do zwierząt”, wprowadza rewolucyjne zmiany w polskim systemie edukacyjnym, kształtując nie tylko wiedzę, ale i emocjonalną świadomość młodych umysłów.

Znany z bestsellera “Psie Troski”, który w 2019 roku został uznany przez Ministerstwo Edukacji Narodowej za lekturę numer 1 dla młodszych klas szkoły podstawowej, Tom wprowadza dzieci w świat pełen empatii i szacunku do zwierząt. “Psie Troski” to nie tylko opowieść o przyjaźni między 10-letnim Adasiem a suczką Betty, ale także lekcja odpowiedzialności i głębokiego uczuciowego zaangażowania.

Najnowsze przedsięwzięcie Toma, pilotaż „lekcji miłości do zwierząt i przyrody”, stanowi pierwszy tego typu program w Polsce i na świecie. Ten unikatowy program edukacyjny nie tylko uczy szacunku do zwierząt i przyrody, ale również ma ogromny wpływ na zdrowie psychiczne dzieci. Poprzez budowanie zdrowych relacji z przyrodą i zwierzętami, program ten przyczynia się do rozwoju emocjonalnego i psychicznego dzieci, wpajając im wartości, które są kluczowe dla zdrowego społeczeństwa.

Tom, będąc autorem i pomysłodawcą tych zajęć, udowadnia, że edukacja może i powinna dotykać serc. Jego program, dostępny zarówno w szkołach, jak i przedszkolach, ma za zadanie nie tylko nauczyć, ale i inspirować, budując fundamenty dla lepszego jutra.

“Lekcje miłości do zwierząt i przyrody” to więcej niż edukacja – to podróż w głąb serca i umysłu, która ma moc przekształcenia naszego społeczeństwa. Tom, swoją pracą i oddaniem, pokazuje, że poprzez szacunek do każdej istoty, możemy stworzyć świat pełen zrozumienia, empatii i głębokiej miłości. Jego wizja edukacji to przewodnik, jak każdy z nas może wpłynąć na zdrowie psychiczne i emocjonalne rozwoju młodych pokoleń.

Więcej informacji oraz możliwość zapisania swojej szkoły lub przedszkola do Lekcji miłości do zwierząt I przyrody”znajdziesz tutaj: https://serceswiata.org.

Dodaj komentarz