fbpx

5 kreatywnych sposobów wykorzystania taśm pakowych z nadrukiem w Twojej firmie

W świecie e-commerce taśma pakowa z nadrukiem to coś więcej niż tylko akcesorium do zabezpieczania przesyłek. Stała się skutecznym narzędziem marketingowym, które buduje pozytywny wizerunek marki i uznanie w oczach klientów. Taśmy pakowe z nadrukiem mogą być wykorzystane również do innych rozwiązań. Kreatywność w biznesie w odniesieniu do taśm pakowych nie polega wyłącznie na zamieszczeniu na nich logotypu marki. Wiele firm znakuje je hasłami reklamowymi, sentencjami lub grafikami, które z pewnością zwrócą uwagę klientów. Oto 5 kreatywnych sposobów wykorzystania taśm pakowych z nadrukiem.

Targi i eventy

Taśmy z nadrukiem sprawdzają się doskonale w trakcie targów, eventów oraz wydarzeń branżowych. Mogą zostać wykorzystane do znakowania czy dekoracji, dzięki czemu możliwe będzie przyciągnięcie uwagi gości. Taśma pakowa z nadrukiem posłuży ponadto do zaklejenia opakowania, w którym wręczane są materiały promocyjne osobom odwiedzającym stoisko wystawiennicze. Takie działanie pozwoli zwiększyć zainteresowanie marką i poszerzyć grono potencjalnych klientów.

Prezenty dla pracowników i kontrahentów

Taśmy pakowe z nadrukiem to oryginalny sposób na zapakowanie prezentów świątecznych. Taśmy mogą zawierać nie tylko logotyp marki, ale również nadruki okolicznościowe. Zdobione motywami świątecznymi posłużą do dekorowania upominków przeznaczonych dla personelu firmy oraz kontrahentów. W tym przypadku sprawdzą się zarówno taśmy przezroczyste, jak i kolorowe. Dzięki ich użyciu z łatwością uzyskamy spersonalizowane opakowanie, które dodatkowo będzie promować firmę.

Etykietowanie i znakowanie przedmiotów

Do etykietowania świetnie sprawdza się ekologiczna taśma papierowa, po której można swobodnie pisać długopisem. Oklejenie przedmiotu papierową taśmą z nadrukiem znacznie ułatwia jego identyfikację w razie zagubienia. Taśma pakowa może zostać wykorzystana także do znakowania dokumentów. Do zabezpieczenia pojedynczych przedmiotów, które wymagają ostrożnego traktowania, posłużą także taśmy pakowe z nadrukiem ostrzegawczym.

Integracyjne warsztaty kreatywne

Do prawidłowego funkcjonowania firmy niezbędna jest praca zespołowa. Spotkania integracyjne wpływają pozytywnie na relacje pracowników i realnie przyczyniają się do większej wydajności pracy w każdej firmie. Podczas spotkania integracyjnego można zaproponować pracownikom kreatywne zajęcia w formie warsztatów. Taśma pakowa z nadrukiem może być jednym z elementów, z których powstaną prawdziwe dzieła sztuki.

Taśma pakowa z nadrukiem do naprawy i łączenia przedmiotów

Taśmy pakowe świetnie sprawdzają się także w warunkach biurowych. W razie konieczności sklejenia naderwanego papieru lub kartonu taśma będzie idealnym narzędziem. Dzięki takiej taśmie możemy również przykleić ważne dokumenty lub notatki do ściany. Jeśli nie mamy pod ręką opaski do łączenia przedmiotów, świetnie sprawdzi się taśma pakowa z nadrukiem, która ułatwi ich pogrupowanie.

Kreatywna i funkcjonalna taśma pakowa z nadrukiem od TCM Service

Taśma pakowa z nadrukiem to doskonały sposób na promowanie biznesu. Jej zadaniem jest szerzenie świadomości marki oraz budowanie jej pozytywnego wizerunku, ale ponadto pomoże uzyskać niebanalny efekt w innych sytuacjach. TCM Service to wiodący dostawca taśm pakowych z nadrukiem. Swoim klientom proponuje tradycyjne taśmy pakowe z możliwością znakowania, ale również szablony taśm z motywami okolicznościowymi i dekoracyjnymi. Współpraca z TCM Service to gwarancja najwyższej jakości produktów dopasowanych do indywidualnych potrzeb każdej firmy.

Dodaj komentarz