fbpx

Polka wygrała międzynarodowy konkurs piękności!

Aleksandra Klepaczka, znana z tytułu Miss Polski 2022, osiągnęła spektakularny sukces na arenie międzynarodowej, zdobywając tytuł w prestiżowym konkursie Reinado Internacional del Café 2024, gdzie została uznana najpiękniejszą kobietę świata.

Reinado Internacional del Café to wydarzenie o długiej tradycji, odbywające się nieprzerwanie od 1957 r. Co roku, w styczniu, najwspanialsze kobiety z całego świata rywalizują o miano Międzynarodowej Królowej Kawy.

Kim Jest Aleksandra Klepaczka?

Aleksandra Klepaczka, 24-letnia Miss Polski 2022, rozpoczęła swoją karierę w konkursach piękności, zdobywając w 2019 roku tytuł III Wicemiss Ziemi Łódzkiej. Jej droga do sukcesu była pełna wyzwań, a kolejnym ważnym krokiem było zdobycie tytułu Miss Polski w 2022 roku. W styczniu 2023, Klepaczka wzięła udział w Miss Universe, gdzie choć nie zakwalifikowała się do finałowej szesnastki, zdobyła cenne doświadczenie. Później, w lipcu 2023, rywalizowała w konkursie Miss Supranational, gdzie znalazła się w czołowej dwudziestce.

Polska Zwycięża w Reinado Internacional del Café

14 stycznia 2024 roku, w Manizales w Kolumbii, odbył się konkurs Reinado Internacional del Café. Polska ma bogatą historię sukcesów w tym konkursie, z finalistkami takimi jak Renata Piotrowska (2000), Magdalena Szarek (2001), Iwona Wyrzykowska (2010) oraz Natalia Piguła (2020), jednak do tej pory żadnej Polce nie udało się zdobyć głównej korony.

W tym roku Aleksandra Klepaczka osiągnęła ten niezwykły cel, stając się Miss Reinado Internacional del Café. Jej radość z tego osiągnięcia była ogromna, co wyraziła w swoich mediach społecznościowych.

„Po raz pierwszy korona powędruje do Polski! To nie tylko mój sukces, ale wielu osób, które zaangażowały się w przygotowania do konkursu! Dziękuję, za całe wsparcie, które od was otrzymałam. Za każdą wiadomość, dobre słowo i trzymane kciuki. Zrobiliśmy to razem!” – czytamy we wpisie.

https://www.instagram.com/p/C2FIzAOi7lF/?utm_source=ig_web_copy_link

 

Dodaj komentarz