fbpx

Od 10 lat jeździ tirem po świecie. Polka ambasadorką marki Volvo

Iwona Blecharczyk to youtuberka, która od 10 lat jeździ tirem po świecie. Na swoim kanale zgromadziła ponad 384 tys. subskrybentów i stała się ambasadorką marki Volvo Truck. Jej kanał „Trucking Girl”, udowadnia, że płeć podczas jazdy ciężarówką nie ma większego znaczenia.

„Trucking Girl” to kanał założony przez mieszkankę Dubiecka na Podkarpaciu, która prowadzi ciężarówki i przewozi wielkogabarytowe ładunki. Pani Iwona wybiera nietypowe trasy, a wiele z nich staje się tłem do filmowych opowieści o podróży i życiu w tirze. Choć youtuberka przemierza głównie europejskie drogi, to ma na swoim koncie równie „lodowy szlak” Ameryki Północnej, który uznawany jest za jeden z najtrudniejszych na świecie. Jej odwaga zachęca inne kobiety, aby podążać za głosem serca – niezależnie od przyjętych norm czy zasad.

-Gdy 10 lat temu zaczynałam swoją przygodę z transportem, nie miałam pojęcia jak będzie wyglądać moje życie, którędy poprowadzi mnie droga i czego doświadczę – mówi kobieta.

Warto przypomnieć, że jeszcze dekadę temu, poza pewnymi wyjątkami kobiety rzadko decydowały się na takie zajęcie jak prowadzenie ciężarówki. Ta praca była „zarezerwowana” głównie dla mężczyzn. Popularność jej kanału, a także kontrakt z firmą Volvo Truck (pani Iwona została ambasadorką ciężarówki Volvo FE Electric) przekonują, że marzenia mogą być rzeczywistymi celami do zrealizowania pod warunkiem, że ciężko pracujemy i wierzymy we własne zasoby.

– Miałam tylko marzenia, które w tamtym czasie miały zero szans realizacji i ogromną determinację, aby mimo wszystko iść w kierunku ich spełnienia – dodaje pani Iwona.

O pani Iwonie pisaliśmy też TU.

 Opracowanie: Kamila Gulbicka
Źródło: Nowiny 24 

One thought on “Od 10 lat jeździ tirem po świecie. Polka ambasadorką marki Volvo

  • 29 czerwca 2021 at 18:17
    Permalink

    Super portal =Dobre wiadomosci ? sprawdzamy -wlasciciel ten sam co Feysbuga ?

    Reply

Dodaj komentarz