fbpx

Rodzina pomalowała płot w miejscu, w którym ich pies często wystawia głowę.

Pewien 4-letni buldog angielski w Danii stał się miejscową atrakcją. Powód jest dość uroczy: pies lubi bowiem wystawiać głowę przez dziurę w płocie. Choć samo to nie brzmi jak coś nadzwyczajnego, kreatywność jego właścicieli przeniosła ten zabawny psi nawyk na wyższy poziom. Wystarczyło parę pociągnięć pędzla, i buldog Bogart ma teraz zabawny kostium, kiedy tylko wychyli głowę przez płot.

Filmik pokazujący tego ciekawskiego zwierzaka, udostępniony przez pewnego przechodnia, szybko podbił internet. Ranveig Bjørklid Levinsen i jej rodzina nigdy nie przypuszczali, że Bogart stanie się kiedyś sławny, jednak cieszą się, że taka mała rzecz przyniosła odrobinę radości do ich dzielnicy.

Levinsen nigdy nie planowała takiego “wizjera” w płocie. Ponieważ ich dom jest położony przy dość ruchliwym chodniku, mąż Levinsen postawił płot, żeby psy nie uciekły. Niestety, to uniemożliwiło Bogartowi i jego psiej mamie obserwowanie życia po drugiej stronie, co wcześniej sprawiało im dużo przyjemności. Levinsen postanowiła wtedy umożliwić im jakiś rodzaj interakcji ze światem na zewnątrz.

 

 

Poprosiła swoją córkę, żeby namalowała królewską koronę nad jednym otworem i czapkę nadwornego błazna nad drugą. Do królewskiej korony dodano także czerwony płaszcz.

Kiedy przechodzień nagrał filmik, ukazujący Bogarta wystawiającego głowę przez otwór w płocie, psi król szybko stał się hitem internetu. To sprawiło, że w okolicy zaczęło pojawiać się więcej ciekawskich osób, które chciały zobaczyć to na własne oczy. A ponieważ Bogart uwielbia być w centrum uwagi, w ogóle mu to nie przeszkadza.

„On to uwielbia” – mówi Levinsen. – „Odrobina uwagi to nic złego, a czasem nawet dostaje jakąś małą przekąskę.” Stając się miejscową atrakcją turystyczną, Bogart jest po prostu szczęśliwy, że może napawać się widokiem sąsiedztwa.

 

Tłumaczenie: Aleksandra Kotlęga

Źródło: healthy-holistic-living.com

Dodaj komentarz