fbpx

6 stron, które pomogą Ci osiągnąć stan Zen

1

O Zen w życiu trudno, dużo łatwiej jest się porządnie podirytować. Dlatego przeszukałem dla was Internet w celu wykopania perełek, które pomogą, w prosty i szybki sposób, wrócić na drogę oświecenia.

1. Do Nothing for 2 Minutes

Czyli nie rób nic przez dwie minuty. Twoim zadaniem jest wsłuchiwanie się w szum fal przez 120 sekund. Nie jest to takie proste, mnie udało się dopiero za dziesiątym razem.

2

2. Calm

Calm.com, to stronka dzięki której twoja przerwa w pracy czy nauce będzie nie tylko uspokajająca, ale również pomoże ci wejść w stan medytacji. Możesz wybrać opcje 2,5,10 i 20sto minutowej relaksacji, przy muzyce rodem z indyjskiego aśramu. Dla chętnych, opcja mówiącej pani, która przeprowadzi cię przez ten trudny czas nic nierobienia. Do wyboru rozmaite scenerie oraz motywy muzyczne, w tym dźwięk spływającej wody urozmaicony chóralnym śpiewem kobiet.

3

3. Rainy Mood

Rozwiązanie dla osób potrafiących skupić się tylko w deszczowy dzień. Kojące dźwięki spadającego deszczu urozmaicone radosnym odgłosem burzy to gwarancja efektywnego dnia w pracy.

4

4. Coffitivity

Coffitivity, kreatywne połączenie słów coffee i positivity, to stronka dla tych, którzy (w przeciwieństwie do fanów burzy) zen osiągają sącząc kawę w towarzystwie innych ludzi. Nie stać się na Starbucks’a i nie masz przyjaciół? Dzięki Coffitivity przeniesiesz się do gwarnej kawiarni w zaciszu własnego domu.

5

5. FocusAtWill

Zespół Focus@Will> twierdzi, że przyczyną niskiej produktywności, jest zła muzyka, jaką puszczamy w tle. Dzięki rozwiązaniom stworzonym przy pomocy wiedzy zgromadzonej przez neurobiologów, Focus@Will> zapewnia, że dzięki słuchaniu ich muzyki przy pracy, zwiększysz swoją koncentrację do 400%. Do wypróbowania bezpłatnie

6

6. Falling Falling

Falling Falling to nieco psychodeliczna opcja dla osób, które choć na chwilę chcą zapomnieć o problemach dnia codziennego i dać się zahipnotyzować magii kolorów. Nie wiem jak opisać w słowach to, co prezentuje ta strona. Wiem jedno- działa.

7

 

Źródło: elabmag.pl

Dodaj komentarz