fbpx

Śpiewający kierowca autobusu został gwiazdą na You Tube. “To miał być filmik tylko dla rodziny”[wideo]

Śpiewający kierowca autobusu stał się nieprawdopodobną sensacją na Youtube. Mężczyzna chciał pokazać swojej rodzinie, jak wygląda jego praca, nagrał więc wideo, które, ku zaskoczeniu samego pomysłodawcy, okazało się przebojem i zebrało dziesiątki tysięcy wyświetleń.

Ranjit Singh postanowił pokazać swojej rodzinie w Indiach, czym się zajmuje, więc nakręcił film z udziałem swoich kolegów z firmy przewozowej National Express West Midlands. Jego piosenka sławi wielokulturową Wielką Brytanię i podkreśla, jak to jest służyć społeczności wielowyznaniowej, jeżdżąc autobusami po przemysłowym zagłębiu Black Country.

Chociaż niektórzy mogą postrzegać ten temat jako prozaiczny, to jednak wzruszający filmik o dumie, jaką Ranjit czerpie ze swojej pracy, przyciągnął do niego tysiące wielbicieli.

Odkąd czterominutowy materiał został umieszczony na Youtube, wideo, które pierwotnie miało być przeznaczone tylko dla rodziny, zostało obejrzane ponad 66 000 razy.

Podnoszący na duchu utwór został nagrany na tle jednej z firmowych zajezdni National Express oraz na dworcu autobusowym w West Bromwich.

kierowca

Mam wielką pasję do jazdy i śpiewania, więc chciałem połączyć te dwie rzeczy razem – powiedział 59-latek z West Bromwich w West Midlands w Anglii.

Pomyślałem, że nie ma lepszego sposobu niż wideo, aby pokazać mojej rodzinie za granicą, co robię na co dzień. Pracuję w National Express West Midlands od 13 lat i jestem bardzo dumny z tego, co robię. Jest tam prawdziwy duch zespołu i chciałem zrobić coś, co podkreśliłoby wielokulturowy charakter naszego miejsca pracy w West Bromwich  oraz zgrany i przyjazny zespół ludzi, z którymi pracuję. 

W swoim teledysku, nagranym w języku pendżabskim, ale z angielskimi napisami, Ranjit  żwawo tańczy i  śpiewa, wychwalając swoich kolegów z pracy i samą pracę.

To jest fantastyczne! –  skomentował jeden fan na YouTube. –To dlatego powinniśmy być dumni z wielokulturowej Wielkiej Brytanii. Wszystkie kolory i wyznania spotykają się razem. Kontynuuj tę wspaniałą pracę Ranjit.

David Bradford, dyrektor zarządzający National Express West Midlands, powiedział: –Nasi pracownicy są naprawdę naszym największym atutem. Wszyscy ciężko pracują, aby umożliwić naszym klientom przemieszczanie się każdego dnia, a zobaczyć entuzjazm, z jakim podchodzą do swoich ról w firmie, jest czymś wspaniałym.

Zobacz dziarskiego Hindusa w akcji:

Zobacz też:

 

Źródło: Good News Network

Opracowanie: Agata Pałach, blog Nigdy za późno

Dodaj komentarz