fbpx

Pracownicy zapomnieli zamknąć supermarket, ale ludzie nie wykorzystali tego, tylko zostawiali pieniądze za zrobione zakupy

Mieszkańcy miasta Kingston w kanadyjskiej prowincji Ontario zapewne mieli niewielką nadzieję na to, że 18 lutego, gdy obchodzono wolny od pracy Dzień Rodziny, supermarket Food Basics będzie otwarty. Ci, którzy jednak poszli sprawdzić, miło się zaskoczyli. Tyle tylko że sklep był otwarty, choć nie powinien, bo wychodząc z pracy dzień wcześniej pracownicy zapomnieli go zamknąć.

Po wejściu do pustego sklepu, kilku ciekawskich kupujących było zdezorientowanych brakiem pracowników. Zamiast jednak skorzystać z nadarzającej się okazji, klienci zabierali ze sobą upatrzone produkty i przy kasie zostawiali pieniądze razem z zaimprowizowanym na miejscu paragonem. Jedna staruszka nic nie kupiła, ale i tak zostawiła wiadomość, że była w sklepie.

Jeden z klientów wezwał policję, która powiadomiła kierownictwo sklepu. Pracownicy przybyli po godzinie 16, byli zaskoczeni, że nic nie zostało uszkodzone lub zabrane.

„Pomimo otwartych drzwi, wszystko wskazuje na to że nie nie ma potrzeby szukać winnych. Kierownik sklepu nie wskazał niczego, co zostałoby poważnie uszkodzone czy skradzione” –  powiedział rzecznik prasowy policji.

Źródło: good-news.center

Dodaj komentarz