fbpx

Polki na czwartym miejscu w rankingu najpiękniejszych kobiet świata

Z badania, w którym analizie poddano tysiące postów na portalu społecznościowym Reddit wynika, że najpiękniejszą nacją są Hindusi. Również uroda kobiet z tej społeczności okazała się najbardziej ceniona. Jednak my również mamy powody do zadowolenia. Polki zajęły czwarte miejsce w rankingu najpiękniejszych kobiet świata, natomiast nasza nacja uplasowała się na pozycji 11.

W badaniu na platformie uwzględniono różnorodne słowa odnoszące się do atrakcyjności ludzi, które pojawiały się w postach poświęconych danym krajom. Przy tworzeniu rankingu uwzględniono też liczbę postów, które je zawierały oraz liczbę komentarzy i polubień, które te wpisy miały.
Najpiękniejsze narodowości świata

1 Indie,
2 USA,
3 Szwecja,
4 Japonia,
5 Kanada,
6 Brazylia,
7 Francja,
8 Włochy,
9 Ukraina,
10 Dania,
11 Polacy,
12 Wielka Brytania,
13 Niemcy,
14 Hiszpania.

Dwa pozostałe zestawienia, jakie opracowano, odnoszą się do płci. W rankingu kobiet, Polki zajęły wysoką czwartą lokatę. Wysoko uplasowały się także Hinduski (1), Japonki (2), Włoszki (5), Brazylijki (6), Ukrainki (7), Francuzki (8), Izraelki (9) oraz Amerykanki (10).

Źródło: PAP

3 thoughts on “Polki na czwartym miejscu w rankingu najpiękniejszych kobiet świata

 • 29 marca 2023 at 04:03
  Permalink

  Polki na czwartym miejscu? bzdura i bujda na resorach, może oceniali cuckoldy, incele i inne piwniczaki. Sama jestem kobietą i widzę że jest o wiele więcej piękniejszych kobiet niż Polki. Może kiedyś z 20-30 lat temu bym się zgodziła bo dziewczyny dbały o siebie, ale dziś? te ulane julki i upasione karyny? wolne żarty.

  Reply
 • 31 marca 2023 at 05:26
  Permalink

  niemki … hehehe helga z haczykowatym nosem 😀 brytyjki ? te ryrze ropuhy ?

  Reply
 • 6 kwietnia 2023 at 15:10
  Permalink

  Dane zbierała sztuczna inteligencja (na pałę). Wyniki odpowiadają aktywności, dlatego indie wygrywają. Na męskich forach, rzadko hinduski są wymieniana pośród najpiękniejszych… faceci planujący poszukiwania partnerek/podryw rzadko interesują się indiami, za to inne kraje mają masę stron, for i poradników. Hindusi na zachodzie są najmniej pożądaną nacją według statystyk appek i portali randkowych… Hindusi są niscy i wg statystyk rozmiarów przyrodzenia wypadają słabo.

  Reply

Dodaj komentarz