fbpx

Odnaleziono dziewczynkę, której zaginiecie nagłośniono w serialu Netflix

Kayla Unbehaun, która zaginęła w 2017 roku, została odnaleziona. Informacje o zniknięciu dziewięcioletniej dziewczynki rozpropagował jeden z epizodów serialu dokumentalnego „Niewyjaśnione tajemnice”. Po obejrzeniu dokumentu właściciel sklepu z Karoliny Północnej zidentyfikował Kaylę i powiadomił o tym odpowiednie służby.

Organizacja skupiająca się na zaginionych i wykorzystywanych dzieciach, „National Center for Missing & Exploited Children”, z entuzjazmem poinformowała o odnalezieniu dziewczynki.

„Wielką radością jest dla nas poinformować, że Kayla Unbehaun została odnaleziona w Karolinie Północnej” – podała organizacja w swoim komunikacie.

Także ojciec dziewczynki wydał krótkie oświadczenie na ten temat. „Jestem szczęśliwy, że Kayla jest bezpiecznie w domu. (…) Prosimy o szanowanie naszej prywatności, ponownie się zapoznajemy i jesteśmy na etapie początkowym” – oznajmił.

Na Kaylę Unbehaun natknął się właściciel małego sklepu w Karoliny Północnej. Spotkał ją w centrum handlowym w Asheville i zauważył, że wygląda jak dziewięcioletnia dziewczynka, którą widział w dokumencie na Netflixie – „Niewyjaśnione tajemnice”. Serial ten skupia się na niewyjaśnionych zagadkach i osobach, które zaginęły bez śladu.

girl plays cards with dad

Dodaj komentarz