fbpx

Babcie dostały nietypowe zaproszenie na ślub swoich wnucząt

Nigdy nie jesteśmy zbyt starzy, aby doświadczyć czegoś nowego, dowodem na to są te dwie babcie z Pensylwanii, które zostały „dziewczętami od kwiatów”, na ślubie swoich wnucząt.

Zazwyczaj za sypanie płatkami kwiatów odpowiedzialne są dziewczynki w wieku od 3 do 10 lat. Gdy jednak Josh i Maggie Wakefield brali ślub, wykonujące tę rolę „dziewczynki” miały w sumie 149 lat.

75-letnia Joyce, babcia Maggie, oraz 74-letnia Drue, babcia Josha, początkowo nie mogły uwierzyć, gdy usłyszały tą nietypową propozycję biorących ślub wnuków. Jednak nie trzeba ich było długo namawiać – nie potrzebowały nawet czasu na przemyślenie propozycji, decydując się w tej samej chwili.

Dla Maggie uczestnictwo dziadków w jej ceremonii ślubnej było niezwykle istotne, ponieważ w 2013 roku na raka okrężnicy zmarł jej ojciec. Zależało jej więc, by rodzice jej ojca byli tego wyjątkowego dnia kimś więcej niż tylko gośćmi. I tak babcia Maggie sypała kwiatkami, a dziadek odprowadził ją do ołtarza.

„Jestem przekonana, że mój tata spoglądał z góry z uśmiechem, widząc swoją mamę rozsypującą płatki kwiatów oraz mnie ze swoim ojcem idących z tyłu”, wyznała Maggie. Kobieta czuje się spełniona i dumna, że udało się jej zrealizować jedno ze swoich marzeń.

2

3

4

Źródło: clickorlando.com

Dodaj komentarz