fbpx

Kobieta z zespołem Downa spełniła swoje marzenie i została modelką

W wieku zaledwie 18 lat przeszła do historii jako pierwsza kobieta z zespołem Downa, która wystąpiła na Nowojorskim Tygodniu Mody we wrześniu. Natychmiast po zakończeniu imprezy, która także ze względu na jej obecność na wybiegu osiągnęła sukces medialny, wróciła do rodzinnej Australii. Tam można było ją oglądać na wybiegu Sunshine Coast Fashion Festival.

Australijka dopięła swego i została pierwszą dorosłą zawodową modelką z zespołem Downa. Jej profil na Instagramie śledzą fani oraz zwolennicy równego traktowania ludzi bez względu na wygląd.

„Maddy pokazała, że kobieta z zespołem Downa może być seksowna i piękna!” – podsumowała sukces córki mama Madeline, Rosanne, w rozmowie z „Daily Mail”.

Popularnością oraz medialnym poparciem kobiety cieszy się również jej chłopak, Robbie Streeting. Para spotyka się od lat i chętnie dzieli się zdjęciami na Facebooku i Instagramie. Jak widać, Madeline Stuart ma podwójne szczęście: w życiu zawodowym oraz osobistym. Jak sama napisała na swoim profilu na Instagramie: „dzięki miłości wszystko jest możliwe”.

Madeline Stuart przekonuje, że osoby z zespołem Downa mogą zrobić wszystko, ale we własnym tempie, dlatego wystarczy dać im szansę, a efekty przerosną najśmielsze oczekiwania.

W tym roku Madeline Stuart skończy 24 lata, nadal spełnia swoje marzenie, podróżując po świecie jako modelka.

Fot. instagram.com/madelinesmodelling_

Dodaj komentarz