fbpx

Zmienili strukturę fizyczną wody i uzyskali produkt o cudownych właściwościach

1

Firma z Bolesławca opracowała technologię, która zmienia fizyczną strukturę kranówki, nie ingerując w jej skład chemiczny. Okazało się, że uzyskana w ten sposób woda ma zaskakujące właściwości: nie zamarza w temperaturze 0 stopni, nie wrze przy 100 stopniach, można w niej rozpuścić olej i znakomicie się wchłania. Wytworzona przez Nantes Nanowoda, zastosowanie znalazła już w kosmetyce, medycynie i rolnictwie. Teraz w Bolesławcu powstaje fabryka do produkcji przydomowych urządzeń do zmieniania kranówki w magiczny płyn.

Choć brzmi to trochę niewiarygodnie, wykonywane przez Nantes wspólnie z polskimi uczelniami badania, potwierdzają niezwykłe właściwości nanowody. Przyspiesza wegetację roślin, zwiększa odporność cieląt, po leczeniu antybiotykami. Podlewana nią trawa szybciej rośnie, moczone w niej ziarna kukurydzy prawie wszystkie dają plon. W ludzkim organizmie pełni rolę odkurzacza, który usuwa napotkane na swojej drodze chore i ułomne komórki, zatrzymuje podział komórek nowotworowych i pozwala głębiej wnikać przez skórę cennym substancjom w niej rozpuszczonym.

Kluby piłkarskie stosują ją, gdy muszą uzyskać szybki wzrost murawy. Hodowcy do wzmocnienia swoich zwierząt, u których poprawia ona wchłanianie substancji odżywczych. Rolnicy do poprawy jakości plonów. Część Polaków może ją znać, dzięki seriom kosmetyków Nantes, tworzonych właśnie na bazie nanowody. Niestety mimo badań potwierdzających korzystne dla organizmu ludzkiego właściwości nanowody, nie może być ona sprzedawana w sklepach jako produkt spożywczy.

– Badania przedkliniczne, badania na liniach komórkowych, pokazały, że nanowoda ma olbrzymi wpływ nie tylko na komórki nowotworowe, ale i na cały ustrój homeopatyczny człowieka – mówi Zdzisław Oszczęda, prezes firmy Nanolaboratory Nantes. – Niestety w Polsce od 2007 roku nie można wody wodociągowej używać do innych celów, niż tylko bytowych. Czyli nie możemy jej oczyścić i wprowadzać do dalszej sprzedaży, jak w całej UE – jako wody stołowej.

Jednak Ci, którzy poznali działanie nanowody, chociażby obserwując jak po niej zdrowieją zwierzęta lub jak znakomicie rosną rośliny, niejednokrotnie zwracali się do Nantes, by przygotowali wodę tak, aby można ją było dostać w normalnej sprzedaży do picia. Nie mogąc przeskoczyć przepisów, Nantes zdecydowała się na inny krok. Postanowiła udostępnić ludziom urządzenia do produkcji nanowody. W Bolesławcu właśnie ruszyła budowa fabryki, w której będą one powstawać.

 

Źródło: innpoland.pl

Dodaj komentarz