fbpx

Jak zmieniło się życie biednego staruszka po jednym wpisie w sieci

71-letni samotny staruszek mieszkał w jednej z dzielnic Bukaresztu w rozpadającym się domu, bez jakichkolwiek udogodnień. Starszy mężczyzna odmawiał opuszczenia tego miejsca, gdyż tu właśnie mieszkał z żoną, która zmarła wiele lat temu. Lokalny bloger postanowił napisać o tym na swoim profilu, a wpis ten kompletnie odmienił życie starego człowieka.

Ion Negrilă to emeryt, bardzo dumny, a zarazem bardzo samotny. Po śmierci żony wiódł samotne życie i rzadko się uśmiechał. Warunki, w których mieszkał były dramatyczne.

 

Bloger pokazał na swojej stronie, w jakich warunkach mężczyzna egzystuje i zaczął zbiórkę funduszy na poprawę warunków życiowych staruszka. On i jego przyjaciele zdołali zebrać ponad tysiąc dolarów. Ponieważ starzec odmawiał przeprowadzki, nowy dom “przybył” do niego.

Za zebrane pieniądze zakupili stary kontener i przekształcili go w dom dla emeryta. Oczywiście to nie jest królewski pałac, ale jest o niebo lepszy niż poprzednia ruina. Do akcji włączyli się też lokalni mieszkańcy, którzy pomogli wyposażyć nowy dom i obiecali, że w przyszłości pomogą staremu człowiekowi z jedzeniem.

  

Teraz starszy mężczyzna często się uśmiecha, znacznie częściej niż dawniej. Właściwie przedtem nikt nie widział uśmiechu na jego twarzy. Zrobiliśmy to, aby zainspirować innych ludzi do czynienia takich rzeczy.

Źródło: trinixy.ru, joemonster.org

3 thoughts on “Jak zmieniło się życie biednego staruszka po jednym wpisie w sieci

 • 27 października 2019 at 18:53
  Permalink

  Ludzie są piękni … wszyscy bądźmy tacy a nie będzie biedy…Prawdziwe Wzniesienie się…

  Reply
 • 15 listopada 2019 at 08:33
  Permalink

  dziekuje ludziom ktorzy pomogli starszemu Panu ta pozytywna karma do was powroci ze zdwojona sila!!!

  Reply

Dodaj komentarz