fbpx

Prezenterka rosyjskiej TV wybuchła śmiechem, kiedy informowała o podwyżkach dla rencistów

Rosyjska prezenterka Aleksandra Nowikowa zyskała nieoczekiwaną sławę, po tym jak wybuchła śmiechem podczas czytania wiadomości w reżimowej telewizji, kiedy dotarł do niej sens przekazywanej informacji.

W Internecie zamieszczony został fragment programu informacyjnego “Wiesti-Kamczatka”. Widać na nim prezenterkę narodowej telewizji, która nie potrafiła opanować śmiechu, gdy przyszło jej informować o stawkach nowych świadczeń społecznych.

Fragment programu informacyjnego “Wiesti-Kamczatka” zamieszczony został w Internecie. Spontaniczna reakcja nie była pokazywana na żywo, ale ktoś umieścił fragment nagrania na YouTube, gdzie został już odtworzony ponad 600 tys. razy.

Jak donosi portal belsat.eu, Nowikowa miała poinformować widzów o tym, że “inwalidom, weteranom, rencistom i innym tzw. posiadaczom ulg federalnych podniesiono świadczenia o 3 proc.”. Prezenterka nie dała rady przeczytać z kamienną twarzą, że “1155 rubli (ok. 70 zł) zainteresowani mogą przeznaczyć na tzw. pakiet socjalny”.

– Na przejazdy międzynarodowe, czytaliście? 137 rubli na turnus w sanatorium, a resztę na przejazdy międzynarodowe tam i z powrotem – śmiała się prezenterka, zwracając się do kolegów z reżyserki.
– Rozumiecie? 1,5 tys., z czego 900 na lekarstwa, 137 na sanatoria, a pozostałe pieniądze na przejazd! – nie dowierzała rozbawiona Nowikowa.

Mamy nadzieję że prezenterka nie będzie miała problemów z powodu tego nagrania. Dziewczyna jest miła i trzeba zrozumieć, że ona nie drwi, ale po prostu nie wytrzymała, czytając te “wiadomości”.

Źródło: belsat.eu

Dodaj komentarz