fbpx

Są dziś tak ważni jak pracownicy służby zdrowia. Kasjerzy, kierowcy, piekarze, kurierzy to nasi bohaterowie. Bądźmy im wdzięczni!

Są dziś tak ważni jak lekarze, pogranicznicy czy strażacy. To osoby, które również stoją na pierwszej linii walki z koronawirusem w Polsce i są w grupie ludzi najbardziej narażonych na zakażenie. Sprzedawcy, kasjerzy, pracownicy sklepów, piekarze, kierowcy, listonosze, kurierzy. Panie i panowie pracujący w marketach czy w małych osiedlowych „spożywczakach” albo naszych ulubionych „warzywniakach” – to prawdziwi bohaterowie. Choć tak jak my boją się o zdrowie swoje i swoich rodzin, nie porzucili miejsc pracy tylko każdego dnia siadają za kasą, pieką dla nas chleb czy przewożą produkty. Wszystko po to, żeby każdy z nas w dobie zarazy miał co jeść czy otrzymał zamówioną paczkę.

Bądźmy im za to bardzo wdzięczni i doceńmy ich pracę ciepłym słowem lub zwykłym uśmiechem

 

Źródło: tarnow.naszemiasto.pl

One thought on “Są dziś tak ważni jak pracownicy służby zdrowia. Kasjerzy, kierowcy, piekarze, kurierzy to nasi bohaterowie. Bądźmy im wdzięczni!

  • 2 kwietnia 2020 at 09:47
    Permalink

    Wszystko fajnie ale zapominacie o kierowcach i magazynierach – ktoś ten towar musi naszykować i przywieść – oni też się narażają!

    Reply

Dodaj komentarz