fbpx

Praca marzeń dla miłośnika Harleya-Davidsona

Legendarny producent poszukuje motocyklisty z pasją, który chce wziąć udział w dwumiesięcznej podróży przez Europę. Harley-Davidson pokryje wszystkie koszty wyprawy. Jakby tego było mało, szczęśliwiec otrzyma na własność motocykl Harley-Davidson Street Glide, którym będzie podróżował, a także dodatkowe wynagrodzenie, w postaci 25 tys. euro.

Brzmi jak sen? Jednak to prawda. To oferta pracy, którą otrzyma tylko jeden szczęściarz w ramach projektu Discover More, stworzonego przez legendę motoryzacji, firmę Harley-Davidson.

Już tego lata szczęśliwy wybraniec rozpocznie planowanie i weźmie udział we własnej wyprawie, podczas której zwiedzi ponad 20 europejskich krajów w poszukiwaniu najlepszych tras motocyklowych w Europie i podzieli się swoimi doświadczeniami za pośrednictwem portali społecznościowych oraz na specjalnej witrynie internetowej. Po miesiącu przygotowań i planowania, szczęśliwiec odbędzie swoją dwumiesięczną podróż, a zawodowa ekipa filmowa pomoże mu udokumentować jego niesamowite przeżycia.

Wybrany motocyklista rozpocznie podróż w maju 2015 r. Zgłoszenia będą przyjmowane do 20 marca 2015 r. Imię i nazwisko wybrańca zostanie ogłoszone w kwietniu. Od tego momentu rozpoczną się przygotowania do jego wyprawy życia.

Więcej informacji na temat akcji jest dostępne tutaj.

Źródło: riderwanted.harley-davidson.com

Dodaj komentarz