fbpx

Tom Hanks osobiście odbierze ofiarowanego mu Fiata 126p

 

Tom Hanks chce osobiście odebrać Fiata 126p, którego dla niego przygotowujemy – powiedziała w czwartek bielszczanka Monika Jaskólska, organizatorka akcji ofiarowania aktorowi samochodu. Gwiazdor zapowiedział też wsparcie dla bielskiego szpitala pediatrycznego.

– Skontaktowała się ze mną menedżerka aktora. W mailu napisała, że akcja bardzo mu się podoba. Zacytowała słowa Hanksa, że jest zainteresowany odebraniem auta w Stanach Zjednoczonych i liczy, że przyjadę, abyśmy razem wsadzili kluczyki do stacyjki – powiedziała PAP Monika Jaskólska.

Bielszczanka na pomysł ofiarowania Hanksowi “malucha”, jednego z symboli Bielska-Białej, wpadła kilka miesięcy temu, gdy gwiazdor na portalach społecznościowych opublikował zdjęcia z tym autem.

Jaskólska swoją ideą podzieliła się na Facebooku. Zaproponowała, żeby mieszkańcy zebrali fundusze i kupili „fiacika”. Dodała, że pieniądze, które zostaną, zasilą konto bielskiego szpitala pediatrycznego. Odzew bielszczan był entuzjastyczny. Akcja ruszyła pod koniec roku.

 

Czytaj więcej na: film.wp.pl

 

 

 

Dodaj komentarz