fbpx

Mężczyzna schudł ponad 30 kg opiekując się swoją chorą matką, internauci twierdzą że wygląda teraz jak książę z bajki Disneya

Zbliża się pora roku,  podczas której wiele osób zaczyna myśleć o swojej sylwetce na lato. Jednak bardzo często kończy się to tylko na myśleniu. 26-letni Jeffrey Kendall udowodnił, jak dzięki samozaparciu i ciężkiej pracy można osiągnąć niesamowite efekty, swoją transformacją podzielił się w Internecie, z nadzieją że stanie się ona inspiracją dla innych osób. Przemiana tego mężczyzny jest naprawdę imponująca, ludzie dali mu nawet przydomek, którego można tylko pozazdrościć.

Cała przygoda rozpoczęła się kiedy Jeffrey mieszkał ze swoja matką w Connecticut, opiekując się nią po tętniaku mózgu, którego zdiagnozowano 4 lipca 2015 roku.

„Przebywała w szpitalu przez 7 miesięcy, najpierw w śpiączce a później na rehabilitacji. Kiedy jej stan się ustabilizował, lekarze wypuścili ją do domu, ponieważ jej ubezpieczenie nie obejmowało dalszego pobytu.” – powiedział Jeffrey w wywiadzie dla „Love What Matters”.

Jeffrey przez długi czas miał problem ze swoim wizerunkiem.

„Byłem nastolatkiem z nadwagą. Przez całe życie czułem się z tym źle, powodowało to że miałem bardzo niska samoocenę.”

Opieka nad matka sprawiła, że wszystko stało się jeszcze bardziej emocjonalne.

„Widziałem ją w szpitalu, gdzie ledwo mogła mówić. Patrzyłem na nią na OIOM-ie, kiedy nie mogła się obudzić. Jej oczy patrzyły na mnie ale były puste, to było bardzo przejmujące i bolesne przeżycie.”

„Mój dobry przyjaciel również był w tamtym czasie w złym stanie psychicznym, po tym jak rozstał się z dziewczyną. To był doskonały moment, aby rozpocząć coś nowego, ponieważ tego lata poczułem dużą motywację i uznanie dla życia. Zaczęliśmy od lekkiego treningu ze sztangą, postanowiliśmy także codziennie robić pompki. Wkrótce moim porannym nawykiem stały się również spacery, podczas których słuchałem podnoszącej na duchu muzyki.”

Jednak na tym się nie skończyło. Z biegiem czasu Jeffrey zaczął podnosić sobie poprzeczkę, stawiając przed sobą coraz bardziej wymagające cele w ćwiczeniach.

„Zacząłem biegać coraz szybciej i na dłuższe odcinki. Ciągle poszukiwałem nowych sposobów na ćwiczenia. Na YouTube znalazłem kanały z Jogą, wypełniałem sobie w ten sposób czas spędzany w domu. Zacząłem ćwiczyć Jogę… treningi wykonywałem prawie codziennie.” Jeffrey stracił ok 32 kg w nieco ponad 100 tygodni.

Po tym jak umieścił zdjęcia z swojego postępu na portalu Reddit, ludzie zaczęli nazywać go prawdziwym księciem Disneya. Podziwiając jego majestatyczne włosy, pisali że powinien grać w reklamach szamponów.

„Tego wieczoru ledwie mogłem spać, to było niesamowite. Wszystkie komentarze były tak wzruszające i inspirujące.”

Jeffrey uważa że jego mama i jej stosunek do życia były największym czynnikiem, który popchnął go do zmiany. „Ona jest najsilniejszą osobą jaką znam, dzięki niej spostrzegłem, jak cenne jest życie.”

Źródło: boredpanda, reddit

One thought on “Mężczyzna schudł ponad 30 kg opiekując się swoją chorą matką, internauci twierdzą że wygląda teraz jak książę z bajki Disneya

  • 26 lipca 2019 at 02:26
    Permalink

    Wow! Takiej nietypowej metamorfozy jeszcze nie widziałam. Niezwykłe jak człowiek może się zmienić (na lepsze). Jego oczy totalnie się zmieniły, wcześniej jakby częściowo zasłonięte przez tłuszcz, opuchnięcie – po schudnięciu zmieniły kształt i wyglądają na o wiele większe i jakieś takie ciepłe i ładne się zrobiły 🙂

    Reply

Dodaj komentarz