fbpx

Na Instagramie pojawiło się wyjątkowe ogłoszenie o pracę. Jeden ze szczęśliwców może zarobić mnóstwo pieniędzy i zwiedzić świat

Firma Royal Caribbean, oferująca klientom rejsy w różnych częściach świata, chce zatrudnić pasjonata podróży, który otrzyma wynagrodzenie w wysokości… 104 tys. funtów. Jego obowiązkiem będzie podróż dookoła świata i robienie zdjęć.

Royal Caribbean szuka nowego pracownika, który opłynie cały świat, dokumentując swoje doświadczenia w mediach społecznościowych. Wyłoniony w drodze konkursu szczęśliwiec spędzi trzy tygodnie na statku – w rejsie dookoła świata, towarzysząc fotografowi Russowi Francisowi. Dwuosobowy zespół odwiedzi m. in. Norwegię, Zjednoczone Emiraty Arabskie, Japonię i Bahamy.

Wymagania? Oferta przeznaczona jest dla osób w wieku 21 lat i starszych. Znajomość angielskiego, umiejętność obsługi Instagrama, kontaktowość i dużo wolnego czasu. Konieczny będzie też paszport. Obowiązki w nowej pracy? Wymarzone: ciągłe podróże i wyszukiwanie jak najciekawszych atrakcji dla klientów linii Royal Caribbean. Do tego publikacje w mediach społecznościowych, głównie na Instagramie.

Co oferuje pracodawca? Podróże, podróże i jeszcze raz podróże: po Karaibach, na Alaskę, do Osaki w Japonii czy po fiordach Norwegii. Nie zapomniano oczywiście o odpowiednim wynagrodzeniu: za pracę od maja do końca sierpnia 2019 roku szczęśliwy wybraniec otrzyma równowartość 489 tys. złotych.

Jak aplikować? Należy zamieścić na Instagramie swoje ulubione zdjęcie i film z podróży. Te same materiały trzeba wrzucić jeszcze na Instastories i IGTV, do wszystkich dodając hasztag #ShoreExplorer i oznaczając @RoyalCaribbeanUK.

Rekrutacja ruszyła 4 lutego i potrwa do 1 marca.

Źródło: facet.onet.pl

Dodaj komentarz