fbpx

Dręczyli go w szkole, więc napisał o tym piosenkę

9-letni Kamryn Henderson mimo młodego wieku nie miał łatwego życia. Był zastraszany w szkole i w mediach społecznościowych. Widział również, jak rówieśnicy znęcają się nad jego młodszą siostrą. Chłopiec postanowił w końcu coś z tym zrobić – napisał inspirującą piosenkę którą zatytułował „Zajrzyj w głąb siebie „.

„Wzrosła moja pewność siebie”

Chłopiec wyznaje, że nie było mu łatwo, jednak uczucia które przelał na papier pomagają mu wyjść z traumy. Kamryn chce aby jego piosenka pomogła innym prześladowanym dzieciom. Utwór jest skierowany do każdego, kto zmaga się z tym problem.

– Gdybym płakał, to dręczyliby mnie bardziej. Napisałem piosenkę i nagle wzrosła moja pewność siebie – wyjaśnia w rozmowie z CNN. Kamryn widział, jak w szkole rówieśnicy dokuczali również jego siostrze. Piosenka jest skierowana do niej i do każdego, kto zmaga się z tym problem.

Chce zagrać na Broadwayu

Mama chłopca wyznaje, że płacze kiedy słucha utworu, bo słowa syna przypominają jej o wszystkich trudnych chwilach.

– Z tej piosenki bije pewność siebie. Możesz usłyszeć, że jest zadowolony z tego, jakim jest człowiekiem. W pewnym sensie mówi światu: spójrzcie, to ja – podkreśla mama Kamryna, Chloe Cooper i dodaje, że jest dumna z syna.

Kamryn tłumaczy, że punktem zwrotnym w jego życiu był moment, kiedy ktoś nazwał go śmieciem.

– Spojrzałem jeszcze raz na mój telefon i uświadomiłem sobie, że wcale nie jestem śmieciem, to nieprawda, wcale tak nie jest! – opowiada chłopiec.

Marzeniem chłopca jest występ na Broadwayu, ale póki co sam przyznaje, że ma przed sobą jeszcze wiele pracy.

Źródło: CNN

Dodaj komentarz